Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

wierz w co chcesz aby poczuć się lepiej,bo przecież wiara czyni cuda.Ja wierzę we wszystko co tylko pomoże aby iść do przodu.Pocieszam się tym,że nigdy nie jest tak żle aby nie mogło być gorzej i już mi jest lepiej.Ty się z tego dżwigniesz bo nie może być inaczej ja jednak nie zgodzę się z tytułem topiku,że związek po zdradzie się rozpadnie zawsze...nie zawsze ale to tylko zależy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z ani jednym twoim zdaniem, ewa, ale na tym własnie polegaja różnice mniędzy ludxmi. pewnie jestes duzo młodsza ode mnie. Pozdrawiam cieplo w mroźny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujaro, jesli ktoś cię tystawił, to ja cię zapraszam. Ide do kuchni robic małą czarną. Wiesz, ze do mnie nie dotarło jeszcze to, co sie stało? własnie sobie to uswiadomiłam. Sinusoida opadła w dół. ale kawa, kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to wystawiła mnie tylko jedna. TA, CO ZNISZCZYŁA. Kawusię juz sobie zrobiłem po swojemu. siju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"""nawet nie wiem jaką lubisz....""" dobre :P Chyba pomyliłem adres to nie ten topik. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dołuj się bo po co?Będzie lepiej bo musi być :) Nie przeszkadzam i pijcie kawkę w spokoju ...mam o wiele więcej lat niż Ty ...przejdziesz przez wszystko....i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci cos jeszcze. taka brzydka, nieatrakcyjna, stara się czuje. Uświadomilam to sobie wczoraj, kiedy po zrobionych zakupach wsiadałam do samochodu. Zauważyłam zachwycony wzrok i minę faceta w samochodzie przejeżdżającym obok, na siedzeniu pasażera. Automatycznie zaczęłam szukac w okolicy kobiety za która sie oglądał. nie znalazłam nikogo. i zrobiło mi sie wstyd. nawet trudno mi okreslic to uczucie. taka mieszanina wstydu - jakbym była przechodzoną prostytutką - i zdziwienia, że wzbudzam jeszcze jakies reakcje facetów. obcych facetów na ulicy. uświadomiłam sobie też, że przestalam przeglądac się w lustrze. kiedy byłam z nim, co chwile biegałam by poprawic makijaz, rozmazana kredke do oczu, odświeżyc podkład. teraz w domu bywaja dni, kiedy nie ide do pracy, kiedy nawet sie nie maluję. i dalej nie jestem pewna, czy ten facet przypadkiem nie gapil sie na moje auto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fujaro dzięki za pokrzepienie serca a ,,Nie płacz Ewka,, ....to były piekne czasy liceum, waliła sie komuna...coś działo się w muzie...niby było cięzko ale było ,,lepiej,,głupie to ale ja tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest niemożliwe? A ty jesteś piękna tylko dusza jest poraniona bo piękno wypływa ze środka.Jak sobie poukładasz wszystko to znów poczujesz,że jesteś piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ta, co...
kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ta, co...
kanał, fujara12, pseudo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ta, co...
tym kim chcialbys byn byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mnie znaleźć na pewno. Ale czy warto ? cześć. Mam dosyć zabawy w kotka i coś tam. Baw się z do ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×