Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latriszja

Czy bedzie cos widac po miesiacu codziennego steppera!!!?

Polecane posty

Gość latriszja

Witam, tak się zastanawiam czy beda jakies efektyu po miesiecznym treningu na stepperze po 30 min kazdego dnia. Mam juz w sumie niewiele czasu do dead line nad morzem gdzie trzeba bedzie sie rozebrac:D stad moje pytanie. Dodatkowo oczywiscie dalej dieta bialkowa plus Elancyl na udka zeby je ujedrnic:D Jak myslicie jakich efektow moge sie spodziewac? Nie mowie tu o kilogramach ale bardziej o centymetrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latriszja
no pliss help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latriszja
znaczy sie ze nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na ten przykład...
nie no bedzie- jak będziesz intensywnie pracowac i jeść troszkę mniej a dodatkowo balsam to efekty widoczne powinny byc po 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1986**
Ja zaczęłam chodzić do klubu fitness 2 tyg temu i chodzę 4 razy w tygodniu na TBC i widzę efekty! Ale zaczęłam też mniej jeść i chodzę na masaże dodatkowo. Więc myślę, że u ciebie po miesiącu tez powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie efekt murowany ;) ale koniecznie rozciagaj sie przed i po treningu 🖐️ powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam gdzieś, że średnio po 3 tygodniach są widoczne wyraźne rezultaty ćwiczeń! Na pewno jak zaczniesz i będziesz sumienni robila to co planujesz to będą efekty. Co prawda ja i tak wolałabym iść do siłowni do trenera na ten miesiąc... Wtedy na 100% były by super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanika2
Wiesz co jak chcesz na prawdę rezultatów to idź na ten miesiąc do siłowni i weź choć jeden trening personalny, żeby ułożyli ci trening i ćwicz poważnie. Możesz na serio nieźle zmienić ciałko! Ja ćwicze tak od 5 miesiecy i jest taki efekt, że szok. Niby zawsze byłam szcupła, ale teraz... Mam super proporcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka@86
Będą efekty! Jeżeli nie ćwiczyłaś do tej pory to teraz na 100% będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa30
Idz lepiej na fitness. Ja po regularnych chodzeniu na steper (2 x w tygodniu po 30 min) uzyskałam paskudne rozrośnięte łydki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san1986
No jak ćwiczysz w nieodpowiedni sposób i popełniasz błędy to będziesz miała problemy i na fitnessie (zwłaszcza na stepie) z łydkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latriszja
Widzicie, kupilam sobie step bo wlasnie mialam problemy z dotarciem na silke, normalnie rzecz ujmujac- nie chce mi sie tam jezdzic... i probuje sobie ulozyc plan dzialania taki, ktory jestem w stanie zrealizowac:D wiec uznaje ze step ktory mam w domu bedzie do osiagniecia, znaczy ze bede go uzywac na prawde codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×