Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość policzki - voluma-wawa

vouma- implanty z kwasu hialrynowego- POLICZKI - WARSZAWA- GDZIE ???

Polecane posty

Gość policzki - voluma-wawa

chce sobie zorbic policzki z teog kwasu ale nie wiem gdzie poleccie jakies sprawdzone miejsce, godne polecenia zeby nie spieprzyli niczego jak macie doswiadczenia piszcie jak dobrac etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina78
Koniecznie chcesz w Wawie? Tutaj zapłacisz o 60% wiecej niz miałabys to zrobic po za nia. naprawde. Ja tak zrobiłam.Bardziej opłacało jechac sie do Sulęcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopoliczki - voluma-wawa
Odpuść sobie Sulęcin, za daleko i umiejętności estetyczne słabe. Jedź do Łodzi. Tam voluma kosztuje 1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzki - voluma-wawa
interesuje mnie jednak warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Turczyńska robi przeszczep własnego tłuszczu z ciała w policzki i kosztuje to 1000zł, to chyba lepsze niż obce preaparaty wstrzykiwane w ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożka6
Cleoś a gdzie przyjmuje doktor Turczyńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeowievbo
czy ktos zna jej adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzki - voluma-wawa
drogie Panie zaczynam sie juz gubic. tutaj ktos rekomenduje sulecin , a druga osoba pisze ze slabo tam robia zalezy mi na tym zeby zrobic fajnie byloby gdyby bylo taniej niz 2,000 ale nie chce sobie niczego spaprpac tylko dlatego ze oszczedzalam moze macie kolezanki ktore to robily i wiedza gdzie jest sprawnie i jest a kras wie gdzie z tego wlasnego tluszczu mozna zrobic w waiwe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzki - wawa -voluma
bylam dzis w gabinceice w warszawie i oni roba policzki ale JUVEDERMEM 3 czy tym czyms mozna je robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjaaaanka
Oj laski,ja jednak nie szastałabym tak pieniędzmi jesli chodzi o takie wypełniacze.Ja na szczeście i dzięki Bogu trafilam na cudownego lekarza-nie podam nazwiska ,bo zaraz napiszecie ze reklama,ale powiem Wam,ze teraz opłaca sie robic policzki i usta produkter Perfectha derm subskin.W sumie ja w cenie jednego zabiegu-czyli przeliczajac to na 1 strzykawkę miałam zrobione i bruzdy nosowe i policzki.Zastanówcie sie sie przed zabiegiem,co tak naprawde sie Wam opłaca i jaki produkt-wypełniacz poleca Wam lekarz,bo moze Was naciągac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam policzki
tłuszczem nie rób wchłania się nie równo i zostają grudki tak miała moja przyjaciółka kilka tal temu .Ja robię raz do roku surgidermem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimhola
ja to robilam u dr Zdzitowieckiego na pomorzu, bezpiecznie u najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskajj
Ja "się robię" w ELite na Kabatach ponieważ chodzę już tam dość długo (głównie na uzupełnienia) to już się trochę nasłuchałam o technicznej stronie tych wszystkich zabiegów, niestety słyszałam też o przypadkach błędów lekarskich wśród osób z branży więc to tylko potwierdza to, że trzeba uważać.Dlatego szukajcie i wybierajcie te sprawdzone miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż ty przestan _*
wszędzie reklamować tą Elite Bo to już się robi nudne.reklamujesz BO WAM CHYBA BRAKUJE KLIENTÓW nie dziwie się z takimi cenami ... wygórowane kwoty i lekarze o których nikt nie słyszał są tańsze miejsca z bardziej znanymi nazwiskami.Wracając do tematu.Robiłam tłuszcz nierówno się wchłania odradzam..Po BEAUTICAL mam grudy w policzkach. RESTYLANE SUB Q i surgiderm Trzyma się całkiem nieźle i mogę polecić te preparaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
do weż ty przestan _* mam do Ciebie pytanie czy Ty sama wybrałaś te wypełniacze czy zaproponował Ci lekarz/kosmetyczka podczas zabiegu ? Pytam ,bo nie wiem jak Wy,ale mnie ostatnio bardzo zaskoczył mój lekarz,bo zaproponował mi jakiś koreański wypełniacz.Niby ze jest tańszy,ale nei wiem co to za cholerstwo.I chyba jednak sie nie zdecyduje bo nie wiadomo co to jest... Slyszałyscie o czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypeniacze made in china
to ostatnio plaga, więc uważajcie. Zresztą cały sprzęt gabientowy to to samo, bo najtańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż ty przestan _*
ten beautcal to mi lekarz zaproponował ale nie polecam! on ma sklad podobny do aquamidu ja mam po nich grudki w policzkach a surgiderm ,restylane sub Q sama wybrałam. Jesli moge ci coś doradzić to unikaj nowosci bo nigdy nic nie wiadomo lepiej wybierac te sprawdzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
Tylko ze wiesz,jak sie cos ma zrobić pierwszy raz to nawet nie masz sie do czego odnieśc zeby porównać te zabiegi.Wiec troche mnie zdziwiło też to ze juz nawet wypełniacze sprowadzaja z Chin. O sprzecie jeszcze nie słyszałam,ale nie zdziwiłoby mnie tez i to.Co w tych wypełniaczach jest ze sa one i o nawet 500zł tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Power Wafel
Brzydkie jesteście ? czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż ty przestan _*
Wydaje mi się ze większość tych preparatów ma zbliżony skład i różnią się od siebie niewiele a najważniejsze jest czy lekarz którego wybierzesz zrobi to dobrze :) Jeśli boisz się ze twój lekarz może oszukiwać i wstrzyknąć ci chińszczyznę to zawsze możesz poprosić o zwrot opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
Oj świetny pomysł.Ze na to nie wpadłam.W sumie i na poczatku zabiegu moge poprosić o ulotke wypełniacza,którego bedzie używał.Wówczas tez juz bede wiedziała co konkretnie uzywa.Najgorzej jak od razu wyparuje ze strzykawką ;) A co do pytanie,chyba kolegi-a czy Ty uwazasz ze i faceci nie dbaja w ten sposób o siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu nie powinien
wyparować ze strzykawką.Lekarz u którego robiłam beautical przy mnie otwierał opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
Tak powinno byc,ale wiesz,nieraz tak Cie zagada,ze lezysz juz na fotelu a on po prostu podchodzi do Ciebie ze strzykawka.I wówczas w sumie moze Ci wstrzyknąc co jemu odpowiada.Ja to mam jakas traume,ale bede to jednak dokładnie sprawdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połóż sie na łożko
dopiero gdy lekarz napełni strzykawkę :) na prośbę położenia się możesz grzecznie z uśmiechem powiedziec że zrobisz to szybciej jak on napełni strzykawkę :p i poprosic po zabiegu o opakowanie.Częsci lekarzy nie trzeba prosic sami oddają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocnna
A macie jakąś wiedze co jest w tych koreańskich wypełniaczach? Czysty kwas czy łacza go z jakimiś witaminami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_fliss
no pewnie to taki sam szajs jak z kazdymi ich innymi produktami,wiec nie ma sie co dziwic ze wstrzyknięcy kwas w policzki wyparuje po 3 miesiacach.Nie ma sie co łaszczyc ze jest taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz robię restylane
sub -Q I TRZYMA MI SIE JUZ PONAD 6 MIESIECY NA INNE CUDAKI SZKODA KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_milena
W Boston Clinic u Dr Agnieszki Krajewskiej mozesz zrobić sobie np. cytocare i peelningi fotodynamiczne.Ten pierwszy np.jest świetny jesli chodzi o wygladzenie zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonick
cytocare-oj zgadzam sie ,ja po roku od volumetrii robilam sobei własnie zabieg mezoterapii i rzeczywiscie efekt był swietny.fajnie jest jeszcze kupic sobie kwas hialuronowy w żelu i potem smarowac te miejsca dla osiągnięcia lepszego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×