Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła panna młodaa

FOTOGRAF SZCZECIN - kogo polecacie?

Polecane posty

Gość brikszer
tak i jesteś taka przeszczęśliwa ze w każdym temacie foto czynisz wpis, dajże sobie spokój już tu takich wielu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
a i owszem:) a skoro ja jestem taka przeszczęśliwa, to chcę innym tez pomóc w tym szczęsśiu choćby przez polecenie kogoś naprawdę dobrego, a nie pseudofotografa, który boi się pokazać własnych prac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brikszer
pseudo to robi ten twój ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka1111
rozumiem, że zazdrość, bo gdybyś się nie bał konkurencji to pokazałbyś co potrafisz;p ale, OK, rozumiem, koniec tematu, bo to i tak bez sensu, nie wszystkim musi się wszystko podobać, ale niektórzy nie boją się krytyki ( bo nie mają się o co bać) i pokazują się światu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32e32
MS studio bardzo średniawe foty robi, wszystkie na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana oj Dana
Jakim to trzeba być ograniczonym debilem aby szukać fotografa na forach internetowych? Czytając te wszystkie polecenia pisane najczęściej przez samych domorosłych fotografów doprowadzają mnie do wybuchów śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcep-anka
Ojej, a my mamy fotografa znalezionego na forum w internecie (chociaż nie na tym). I co w związku z tym? Przecież i tak zanim podpiszecie umowę, to warto obejrzeć dokładnie zdjęcia fotografa, poczytać opinie o nim, no i oczywiście spotkać się z nim i obejrzeć zdjęcia "na żywo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno-tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka . Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszkilla
Witam :) Ja mogę tylko powiedzieć kogo nie polecam; DAWID MICHALSKI!!! Jest to osoba niesłowna, nie dotrzymująca warunków umowy. Często się spóźnia na spotkania bądź w ogóle się nie pojawia. Jak dla mnie jeden wielki oszust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernard i Ania
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga K
Ja na pewno moge NIE POLECIĆ Dawida Michalskiego. Jestem nie zadowolona z jego zdjęć mało ambitne do tego nie wywiązuję się z umowy a na dodatek ciężko się z nim skontaktować. Dla panny młodej ten dzień jest najważniejszy a On tego nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Haruń  Fotografia
Witam. Nie będę podszywał się pod parę młodą, która jest zadowolona z moich usług : ) Otwarcie mówię, że jestem fotografem i chcę Wam przedstawić moje portfolio. Sami ocenicie, czy fotografie Wam się podobają, czy też nie. Zapraszam na: www.lukaszharun.com www.facebook.com/LukaszHarunFotografia Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografie ze ślubu to piękna pamiątka;) ja u siebie miałam fotografa z Matari Studio i zdjęcia zrobił świetne, pracował bardzo fajnie, nie pakował się wszędzie z obiektywem i nie peszył gości więc zdjęcia bardzo naturalne są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam robili fotograf ze Szczecina , daje link antares-faktoria.pl Fajny gosciu, punktualni rzetelni, posze oni bo na plenerze pomagała jego dziewczyna, zdjecia super, sumienni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguska0
U mojej znajomej na weselu był Pan Adam Jaskot. Nie jest on ze Szczecina o ile dobrze się orientuję, ale dla niego miejsce nie robi żadnego problemu. Dotrze wszędzie. Na pewno chcecie zobaczyć teraz jego zdjęcia. Proszę bardzo http://adamjaskot.pl/ Prawda, że ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia445
Szukałam ostatnio bardzo dobrego fotografa i wpadłam na genialne portfolio z z niesamowitymi zdjęciami www.creativebfoto.pl które nakłoniły mnie do wyboru tego fotografa na mój ślub, ich zdjęcia są rewelacyjne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lukasz Harun to swietny fotograf. Ma dobre oko, do ciekawych ujec podczas przyjecia weselnego. Dzieki czemu jego zdjecia sa niebanalne. Jest bardzo zaangazowany w prace, co gwarantuje idealna pamiatke z dnia slubu. Sledze jego reportaze od kilku lat i widac, jak jego zdjecia staja sie coraz lepsze. Nie spoczywa na laurach, ale caly czas sie rozwija. Jestem pewna ze kazda jego sesja zdjeciowa bedzie tylko lepsza od poprzedniej. Jako osoba jest skromny i niepozorny, dlatego jego obecnosc nie krepuje, a pozy na zdjeciach sa naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne suknie ślubne można zamówić w tym salonie sukien ślubnych www.lovecms.pl własnie w szczecinie. Moja siostra tam sobie szyła suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega4646
Ja od siebie mogę polecić fotografa ( Szczecin) z prawdziwego zdarzenia, który nie wykonuje zdjęć ślubnych, ale również bierze udział w innych projektach fotograficznych - http://karpinski.net/galeria / .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubną sesję zdjęciową w Szczecinie lub okolicach może wykonać zakład fotograficzny www.kokocolor.pl Mogą wykonać sesję ślubną wszędzie bo działają na terenie całego kraju. Korzystałam z ich usług i mogę potwierdzić, że zatrudniają bardzo dobrych fotografów, którzy wykonują świetne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×