Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marianka89

To bardzo trudna miłość on mnie kocha ja go też

Polecane posty

Witam Wszystkich skoro ja pomagam i doradzam innym to moze i mnie ktoś coś poradzi. Otóż mój poprzedni związek był wielkim niewypałem , straconych kilka lat , ból , płacz i wkońcu żal. Od pół roku jestem z facetem kilka lat starszym który jest o niebo inny niż tamten poprzedni , jest czuły , kochający , ma poważne plany wzgledem nas a jednak.... A jednak ten roblem tkwi w mojej głowie ... ciągle szukam czegoś co by zburzyło mój spokój .... wczoraj przyszła depresja kiedy się dowiedziałam ze w sobote musi iść do pracy .... nie lubie spędzać czasu bez niego , wiem że to się wydaje dziecinne ale bardzo tęsknię za nim tym bardziej że widujemy się tylko w weekendy z racji 70 km odległości między nami . Wiadomo każdy ma swoje zajęcia i tylko w weekendy możmy się cieszyć sobą... Czasami jade na weekend do niego i jesteśmy razem dzień i noc ... u mnie tej mozliwości nie ma :( Czekanie na to żeby mieszkać razem wydaje mi się wiecznością , nie mam pojęcia kiedy to miałoby miejsce , pewnie za jakiś rok jak skończe te szkołe która teraz robię... sama nie wiem... on jest taki cudowny... A miałam nigdy nie wiązać się z facetem na odległość ale gdy go poznałam jakoś o tym zapomniałam a teraz juz za późno żeby się rozstać .... za bardzo do siebie pasujemy.... I co ja mam zrobić ??? Iść do psychologa??? Nie potrafię żyć bez mojego faceta.... płaczę i tęsknie za nim .... pewnie nie jestem jedyna w takiej sytuacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×