Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

a wracając do grzybiarek....widziałek akcje wracając z Gorzowa tam przy tej miedzynarodowej trasie jakiś wysyp był specjalny..i stanałem na takim lesnym parkingu...slubnej sie zachciało no i widze podjeżdza klient ,wysiada szybkie ustalenie ceny ,skok z grzybiareczką do lasku ,,patrzyłem na zegarek jakieś 5 min...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toi toi był hihi..a poza tym i psiak też chciał wyjść:)bo my zndad morzal wracali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..no tak :) kurcze czekam na wiadomość z warsztatu ile mozna robić prostą wymiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na nastepny raz nad morze zapach mnie zaprosiła...to chyba sam pojadę hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłem że z powodu stukania wszystko mi sie myli ..to kwiatek nie zapach..ło matko chyba sie przewietrze idą do tego warsztatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:) A ja wrocilam z ogrodu, w bialel sukni i oblazly mnie takie male gnidy... wrrrr😡 to mszyca czy jaki czort??:(:O 😭 A kawy to ja tez jeszcze nie pilam, ide zaparzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) widzę, ze temat się ciagle rozwija.. Kwiatek poproszę takiej kawki swiezo zaparzonej, bo dawno takowej nie piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, zaczernilam sie bo jakos tak za bardzo w oczy razilam jako pomaranczka... Kwiatek, czyzby i ciacho sie mi trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
się laski ukrywają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisać na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy tak piszą
i wszyscy zmieniają nicki jak rękawiczki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 nicki i ich się trzymam. Jednego ze wzgl. na sprawy zawodowe, że tak powiem, nie używam tu. Ale nie mam w zwyczaju czaić się, jeśli coś mnie denerwuje itp to pisze i już :) A Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się czaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam stałego nicka od dawna
jednego, rozpoznawalnego i charakterystycznego. Ale czasem mam ochotę fiknąć koziołka i spuszczam się ze smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×