Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Dzien dobry 🖐️:) A ja wczorajszy wieczor pod koldra, nie , nie, nie te sprawy:P burza byla wiec ze strachu sie schowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech :O Ale na bok smutki:) chociaz... ja od poniedzialku z rana zaplakana😭 Syna do przedszkola odprowadzam, niby mu fajnie, ale mnie tak sciska w sercu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam - kazałam zostać mężowi nawet i posiedzieć w kącie czy będzie płakał.. Na szczęście panie go do domu odesłały :D:D A mały od pierwszej chwili zakochany w przedszkolu :) Teraz zerówka a ten buczy, że on nie pójdzie tylko dalej do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez chce chodzic, ale... jak byl u niani to 4 osoby miala wiec sie razem bawili. A w przedszkolu na 28 dzieci 3 opiekunow ... jak dla mnie za malo:( No i wczoraj mi jeszcze powiedzial, ze go pani zbila w noge... dzis bedzie rozmowa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy koloryzuje, bo pierwszy mi o tym powiedzial. Nie jest bity wiec dla niego to nowosc... ale dzis sie wyjasni :) A lat ma 3 ,kinderbal niedlugo:) Podpowiesz jakies przepisy dla dzieci? Szperam po necie i juz cos tam mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i rybki mlode:) Moj mowi, ze nie lubi, ale jezykiem sprobuje:) qrde, chyba znowu bedzie burza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż...moge powiedzieć w temacie jedzenia...z pizzy wygrzebane grzybki...z wędliną problem....warzywa to atak Imperium...bób..to tajemna siła ;)no cóz..pozostaje mi nadzieja że przyszła kobieta nauczy go jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn to potrafi wejsc do szklarni i nie wychodzic tam przez dluzsza chwile...tak lubi pomidory i paryke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)widzę że nie jestem osamotniona jeśli chodzi o niejadki ;) noża z Wami poklikać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie że błądzę po topikach w poszukiwaniu towarzystwa wiec bywam tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×