Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

jakiś taki brązowy - obojetnie czy kupię bursztyn, ciemny blond czy czekolada wygląda tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jakbym miała sie do kogos porównac, to jest pewne podobienstwo do celine dion..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
post mi gdzies zwiał... a pisałam w nim o podobienstwie, wiec jakbym miała sie do kogos porownywac, to jest pewne podobienstwo do celine dion... przynajmniej kilka osób tak uwazało kiedys..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże!!! jak cały czas myślałam, że wy o katalogu otto piszecie a nie kabarecie :D:D:D:D jak blondi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona - coś ci się pomyliło chyba - Chuda twarz i długi nos.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do katalogu to mnie nikt nie zapraszał....ale ale byłem gwiazdą medialna w czołówce reklamówki jednago z naszych klubów fitness jak na wiosłach zapylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji upodobań mego małża to ja nawet paska nie noszę :P a i wygodnie mi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja taka chuda to nie jestem.. i nie jest to odbicie lustrzane, mówimy o pewnych podobienstwach, czasami widzianymi czyimis oczami:) ale ostro ja oceniasz:) a sympatyczna kobietka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gładzić, wsuwać dłonie, całować, a nie szarpać :o oj maxym.. ja delikatna osóbka jestem - przemocy nie lubię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemna strona mocy to tylko u Wadera ;) Lubię różnorodność ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze, neta nie miałam, ale jak widzę, to nie zaszaleliscie szczególnie;) gdzie sie cała reszta podziewa, zajrza, a potem ani widu, ani słychu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazowane z lodem ;) my tu z katalogami części walczyliśmy znów :) śmieją się że za chwilę ręce w smar wsadzę i zacznę sama naprawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...pamiętam kiedy zajmowałem sie zaopatrzeniem w starej firmie przywiozłem z fabryki pomp z leszna nie to co trzeba..a tez w katalogu sprawdzaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w ogole o czym piszecie. Mechanika mnie nie rajcuje, auta tez wole motory:) A wczoraj wpadlam na pomysl czy by nie zrobic prawka na TIRa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to na porządku dziennym. Sprzęty mamy niemieckie i włoskie. K... części u nas dostać nie idzie i nam szef z niemiec wysyła. Katalogi też po niemiecku. Fajnie jest :o Najlepsze, że taka ładowarka warta 600tys. gwarancji ma rok, kiedy mój domowy odkurzacz ma 4lata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×