Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

ja tez nie bardzo lubię łazić po sklepach ale nie ma wyjścia zwłaszcza teraz kiedy rok szkolny tuż tuż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam południową porą :) 30, mój młodszy preferuje własnie taką pizzę jak Twpje maluchy:) i w ogóle to prawie jego wszystkie ulubione potrawy wymieniłaś, nie ma ich za wiele;) Wczoraj normalnie go zmusiłam aby spróbował kompot z wiśni, no tragedia, bronił sie jak głupi przed tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki, mijamy się :) ja do pracy(czyli net;)) Ty do obowiązków, ja do domu TY na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie za sto punktów :P jakie paznokcie są fajniejsze - żelowe (zazwyczaj biało jakieśtam kolorowe wzorki) czy długie naturalne pomalowane na jeden kolor (np. krwawa czerwień) ??? Panowie nasi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, jesli ma sie ładne swoje najlepiej średniej długości paznokcie i tzw french. Wygladaj wtedy ładnie i czysto:) no moze byc malutki wzorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wiek nie do konca ma znaczenie, jesli sie dobrze wyglada ;)i ma sie pogodne usposobienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, jakos w moim wieku, w większości faceci, wygladają powaznie jak dla mnie ;) troszkę nieskromnością zawiało, ale tak czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×