Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Ja zanim pojadę to jeszcze trochę.... Dowcip znałam, ale usmiechnęłam się na wspomnienie ;) Kumple moi z uczelni zawsze morze dowcipów opowiadali... i to czasem hardcorowych :D skończyła się uczelnia...i opowiesci brak :( Może czas iśc na kolejną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to szlak!!!😡 z tego wszystkiego zerwalam linke od biegow😭 Z 2 km pedalowalam na 1 biegu...niby przyjemnie..ale:D:D:D:P Gdzie Wy wyjezdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę :) ja się jakoś cieszyć ostatnio nie umiem. To się ciągnie jużdługo.. maxym i ona wiecie od kiedy :) Zastanawiam sie czy to objawy depresji czy depsresjopodobnego czegoś. We mnie jest tyle energii, radości i optymizmu, a ostatnio... makabra - męczę się sama ze sobą, a co dopiero partner.. Nie wiem kiedy to się skończy, jak i czy w ogóle :( w kwiatki - ciesz się że koła nie przebiłaś :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyda Ci sie urlop :) oderwanie sie od rzeczywistości i złych mysli i podszeptów ....które w Twojej głowie sie lęgną i w zaden sposób jak widze nie chcą ulecieć....postaraj sie bo będziesz miała problem i zabrniesz w końcu w ślepa uliczke..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda, moze potrzebna Ci jakas zmiana? Moze wyjazd, ale z kolezankami. Maz Twoj na pewno zrozumie, ze chcesz naladowac akumulatory:) Ja w przyszlym roku lub za dwa, wybieram sie z kolezankami do stanow, bez rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto nie czuje zazdrosci, nie czuje nic" Wiec nie lam sie :) Wychodze na chwil kilka , na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że można zagnębić się takimi wizjami... Nie jest łatwo z tego wyjść, ale trzeba z tym walczyć. Ale wiem, że Ty to wiesz.... potrzeba tylko realizować plan przeciwdziałania temu... w kwiatki, nieżle dawałaś na tym cypedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 30, dobrze radzi Ci maxym, podpisuje się pod tym. Musisz przegnac jakos te, te mysli, bo zmęczysz partenera i dopiero będziesz miała deprechę. U mnie burzy nie było.. raczej to ja miałam burzowy nastrój , jakas wscieklizna mnie ogarnęła wczoraj;).. dzisiaj chyba ustępuje, bo juz nie gryzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×