Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

O Ty ciekawska 30latko!! :P Nie powiem nic a nic... no moze tylko tyle, ze tak jak Ty 30 parolatka;) zmykam teraz... zajrze tu jeszcze, jesli pozwolisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
W kwiatki, oj kierunek mozesz okreslic;) lece do domku, trzymajcie się mocno i nie grajcie za duzo:P na roznistych instrumentach;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️.... Niektórzy na urlopie, inni jeszcze śpią...zatem posiedzę pewnie troche sama... jakoś to przeżyję ;) Za to weekend mam wydłużony ja, w poniedziałek się urlopuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) 💤 Ja juz nie spie .... lece zrobic kawe, zyczysz sobie Zapachu deszczu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Kwiatku, że wstałaś.... :) Na kawę zawsze o każdej porze jestem chętna.... Nie wymagająca jestem... bez cukru, bez mleka... ot czarna tylko rozpuszczalna :)....poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sypana w zaparzaczu...moze byc? Wczoraj mielona wiec zapach mmmm wysmienity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym, nie patrzyles w nasza strone, znaczy sie w ich strone? ( ja tu nowa) Wstydz sie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem marudna... a tym bardziej, że aromat tak esencjonalny... mniam ;) mlask ;) jakżeś się zagubił w akcji... to tylko pluj sobie w brodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam humor do dupy dla równowagi ;) Ściełam się ze śłubnym wczoraj o pierdołę, zn. się dla mnie to była pierdoła on całą filozofię do tego dorobił i wyszło, że znowu ja problemy stwarzam - niech mu będzie :o Od słowa do słowa i skończyło się moim fochem i na jego dzisiejsze nazwę to "pokazy" nie pojadę :( trudno... Tego pana ze stopki totalnie nie kojarzę, ale fajnie wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 30parolatko:) Nie ma co sie martwic, jest powod do godzenia sie....wiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym, godziles sie?;):D..... chyba nie wypada pytac nieznajomego. Odwoluje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tos klotliwy maxym ;) jak mnie denerwuje internet 😡 wciaz go zrywa..... a taki dobry mial byc:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-parolatka... szkoda zycia na fochy i te inne. Wiem, że czasem potrzebna cisza w domu ;) ale życie jest tak krótkie... mój wraca raz w tygodniu, czasem dwa.... nawet nie ma o co się pokłócić :P a tak można byłoby sie pogodzić :D ja jak mam powera, to dom do góry nogami przewracam w porządkach :) raz sie ubieram, raz sie rozbieram, raz sie ubieram..... cholerne marnotrawienie sił :P :D....zimno i ciepło na przemian... [kwitnę chyba :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×