Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Nieeee... miałam perypetie nocne, strach w żołądku... i wielkie oczy ;) Ale muszę ogarnąć na zapas papierzyska, zatem zajrzę za trochę... Słonecznego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach :) co się działo? :) burza znów? Ja wczoraj mówiłam i mówiłam mojemu o co biega, skąd mój strach, why się zmieniłam itd itp a on dalej nie kuma... Chyba to płcią wytłumaczyć jedynie można, bo jak.. :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ponowne :) A sen to ja tez mialam straszny... mieso na imreze - chyba z 5 kilo piersi kurzecych zepsulo sie :O Coz to znaczyc moze? Mieso to zle...:O Mloda30, facetom to trzeba narysowac, ciezko kapujacy sa:D albo tak jak mowisz, plcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Zgadzam sie, facetom trzeba narysowac, względnie duzymi drukowanym literami mówic;) Dobrze, ze maxym teraz nie czyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ona :) A moze i szkoda , ze nie czyta, zawsze to by ulatwilo jego zonie kontakty z nim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki jak tam u Ciebie pogoda? słonko swieci? u mnie ciepło, ale słonce raczej chowa sie za chmurami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kropilo rano. Planowalam mega pranie na dzis, ale przeloze na jutro. Czarne chmury wisza nad moja chata 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak o tej pogodzie, bo maxym na urlopie:) Ode mnie jakies 100 km, wiec moze miec podobna pogode, chyba, ze Ty kwiatek jako sasiadka morza;) masz do niego blizej i ma pogode taka jak TY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach, tak dzielnie i grzecznie pracuje;) chyba nalezałoby wziąc z niej przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się skrzynia biegów wylewa uszami. Siedzę w necie i szukam, szukam.. dzwonię, zaczepiam ludzi :P:P Ale już mi się znudziło - chłopy są od tego :P Jeszcze 3 dni i śpię do 10tej ;) O ile dzikusy mi pozwolą się pobyczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×