Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamAna0987

jak go odzyskac?

Polecane posty

Gość zalamAna0987

jak go odzyskac albo jak wy odzyskaliscie ukochane osoby? zostawil mnie powiedzial ze juz nic nie czuje ze jestem super kumpela nie dziewczyna. chce wrocic do niego kocham go i zalezy mi na nim byl moim piewszym takim facetem. mam ochote napisac do niego zadzwoonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz ze tel coś zmieni? Tylko poczujesz się gorzej jak znowu Cię odrzuci. Przykro mi musisz się pogodzić z jego odejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce wrocic do niego kocham go i zalezy mi na nim ale to nie ty odeszłaś więc jak ty zamierzasz wrócić serio chcesz , żeby ktoś był z tobą z litości ? do tanga trzeba dwojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamAna0987
kiedys tez myslalam jak wy i doradzalam tak ale teraz odwrocily sie role:( najgorsze ze stara rumpa ze mnie 23 lata i takie ceregiele odstawiam. albo po prostu muszę pogadac sobie ale dala bym wszytko zeby wrocił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8709
stara rumpa .... dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wiesz, to on zostawił Ciebie, i jasno określił dlaczego. Czujesz się tez gorzej, bo zawsze osoba z którą sie zerwało jest bardziej pokrzywdzona, wydaje mi się,że on już do Ciebie nie wróci, nie pwinnas do niego dzwonić, mowić co czujesz, bo to niczego nie zmieni, a wręcz zrani Cię, bo znowu usłyszysz,że on Cię nie kocha i to definitywny koniec. Postaraj się to jakoś przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś tak kochałam. Zerwał ze mną, cierpiałam przez kilka lat. Raniłam przez to setki facetów. Nagle poznałam kogoś wyjątkowego kiedy myślałam że już nigdy nikt... Dziś jestem szczęśliwa ze swoim obecnym facetem, kocham go całym sercem, a do tamtych chwil w życiu bym nie wróciła, miłość jest zaskakująca. Za rok biorę ślub, a Tobie dam dobrą radę i fakt: bez niego można żyć, a skoro jeszcze to on zerwał to znak że nie był tym, który jeszcze na Ciebie czeka. Zobaczysz czas leczy rany i jeszcze nie raz Cie zaskoczy-pozytywnie.Zajmuj się czymś, spotykaj z ludźmi, idź na jakiś kurs, zacznij kolejny etap w swoim życiu, ten lepszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze stara rumpa ze mnie 23 lata i takie ceregiele odstawiam. " aż strach pomyslec co będzie jak dobijesz 30-tki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamAna0987
hehe dzieki dziewczyny :) bylismy 3 lata ze sobą:) jakos mi lepiej jak koleznaka wyzje napisala ze znalazla po czasie ksiecia z bajki jestem odrazu po rozstaniu i nie mam pojecia co ze soba poczac no ale zyje dalej :) jakoś bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta, którą kocham powiedziała mi, że nie jest w stanie rozbudzić w sobie głębszego uczucia i dlatego powinniśmy się rozstać. zostać serdecznymi przyjaciółmi, spotykać się, rozmawiać bawić ale już na innym poziomie. boze! miałem takiego doła, że masakra. nie miałem na nic ochoty, wiedziałm, że to Ta jedyna i właśnie ją utraciłem. Zdesperowany zamówiłem urok miłosny ( koleżanka która od zawsze interesowała się magią poleciła mi pewnego rytualistę, jego mail perun72@interia.pl) nie wierzyłem w działanie, ale jednak po 3 miesiącach dziewczyna wróciła do mnie. Te 3 miesiące oczekiwania to była męka, ale warto było czekać, jestem niezmiernie szczęsliwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×