Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calineczka lalallala

czy to moze byc oznaka ciazy? :)

Polecane posty

Gość calineczka lalallala

witam, czy oznaka bardzo wczesnej ciazy moze byc czestsze oddawanie moczu? bo chodzi o to, ze przed snem wcale nie pje, zebym w nocy nie musiala wstawac do toalety, ale od kilku dni a wlasciwie nocy wstaje o 2 i wczesnie rano zeby sie zalatwic, ogolnie bardziej mnie cisnie no i do tego kilka dni spoznia mi sie okres, ale nie wiem czy po prostu mam cos nie tak z pecherzem i dlatego mi sie okres spoznia czy jestem w ciazy i dlatego bardziej mnie na mocz cisnie. tylko ze nie raz juz mialam zapalenie pecherza, zawsze mnie bardzo bolalo przy sikaniu, czesto pojawiala sie krew a teraz nic. jak to jest? prosze o odpowiedz kobiety ktore byly juz w ciazy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia8118
ja byłam dwa razy w ciąży i akurat mnie częste siusianie męczyło w 9 m-cu ciąży, najlepiej poczekaj przez weekend a w poniedziałek zrób test i wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
ja na początku ciąży nie miałam żadnych objawów co do częstego sikania to jak dla mnie zdecydowanie za szybko na taki objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka lalallala
bo czytalam w necie, ze wlasnie czeste oddawanie moczu jest najwczesniejszym objawem spowodowanym hormonami i czyms tam, pozniej ustepuje i wraca jak dziecko jest juz wieksze i po prostu uciska, ale nie wiem czy to sie rzeczywiscie sprawdza dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masia27
Ja na początku bardzo często chodziłam do toalety,ale częstomocz nie może być jedynym objawem ciąży. Masz jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nieraz słyszałam od mojej
Wiesz co- ja częściej odwiedzam łazienke przed każdą miesiaczką... wiec to nei musi być objaw ciąży :) czemu nie zrobisz testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka lalallala
nie mam innych objawow bo jesli to ciaza to wczesna. nie wiem, czemu testu jeszcze nie zrobilam. troche boje sie wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj
sikanie to mnie meczy od 17 tyg. wczesniej wszystko bylo normalnie, a teraz...lepiej nie mowic, w nocy minimum 3 razy i to takie parcie jakbym sie piwa napila przed snem..w dzien..przynajmniej 2 razy w ciagu godziny..ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dens
u mnie wstawanie w nocy na siku było pierwszym objawem ciąży i jedynym ,który mnie zastanowił ,że coś jest nie tak i ,że trzeba zrobić test(który wyszedł dodatni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
to jest oznaka ale niezawsze ja czesto sikalam i nei bylam w ciazy dopiero po paru miesiacach zaszlam i nie sikalam na poczatku raczej dopiero sikalam w 3 miesiecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Anioł
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×