Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinek91

PO JAKIM CZSIE WASZ BRZUCH PO PORODZIE WRÓCIŁ DO WYGLĄDU Z PRZED CIĄŻY???

Polecane posty

Gość sfkjsnfkj.sfjk.sdhfjksef
nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że wrócił :) Tak jakoś po 4. miesiącach miałam już idealnie płaski brzuszek. Może 4 miesiące to długo, ale nic nie robiłam w tym kierunku, sam od siebie wrócił do normy. A dodam, ze był ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BO JA JESTEM PRAWIE 3 MIESIĄCE PO PORODZIE, A BRZUCH JESZCZE TROCHE MAM, PRZYTYŁAM W CIĄŻY 15KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba też zależy od wieku i ogólnie od wagi. Ja mam 23 lata i jestem szczupła dosyć. W ciaży za to przytyłam 28 kg. Nie miałam żadnych rozstępów itd i szybko wszystko zrzuciłam, nic mi nigdzie niz zwisa. Myśle, że 3 miesiące to jeszcze wcześnie, wszystko wróci do normy, a jak nie to pewnie jakieś ćwiczenia pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TERAZ WSZĘDZIE SŁYSZĘ KOMENTARZE, ALE PRZYTYŁAŚ. NIEKTÓRZY MÓWIĄ, ŻE TO SAMO SPADNIE, ALE JA JUŻ SAMA NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To młodziutka jesteś - masz elastyczną skórę, spokojnie, wszystko wróci do normy, potrzeba czau. Przy maluchu też szybciej wszystko zrzucisz. A jeśli chcesz szybciej efektu to poszukaj jakichś ćwiczeń wspomagajacych. A karmisz piersią? Ja karmiłam i dzięki temu kilogramy spadały jak szalone. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie chce samo, to poćwicz. Ćwiczenia na brzuch wcale nie zajmują dużo czasu, a efekty, w zasadzie, widać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁAŚNIE NIE KARMIĘ:( JAKOŚ TAK WYSZŁO, MIAŁAM MAŁEGO TYLKO DOKARMIAĆ BUTELKĄ BO Z CYCA SIĘ NIE NAJADAŁ, I JAKOŚ TAK STOPNIOWO PRZESZLIŚMY NA MLEKO MODYFIKOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrzebuję (cóż za skromność) ale brzuszki w jak największych ilościach. Jak nie dajesz rady, to kup kołyskę. Koszt ok 50 zł na alledrogo. Żeby było szybko widać musisz robić 4 razy po 30- 50 powtórzeń. Na początek pewnie nie dasz rady, to może być np 4x 10 powtórzeń. Chodzi o to żeby maksymalnie zmęczyć mięśnie. Najlepszy efekt osiągniesz ćwicząc zaraz po obudzeniu się i śniadanie zjedz gdzieś godzinę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba od genów zależy. Ja byłam zawsze chuda. W ciąży przytyłam 20 kg. 2 miesiące po porodzie miałam wagę jak przed ciążą czyli 45 kg i płaski brzuch. Zero celulitu czy rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura to nie zależy od wieku
moja koleżanka urodziła w wieku 23 lat i ma takiego flaka pooranego rozstępami, że szok. Nie wchłonęło jej się jakoś wyraźnie, a jej dzieciak ma już 7 lat. Niekoniecznie to kwestia wieku, a kondycji skóry danej osoby. Znam kobity co rodziły sporo po 30tce i skórę mają w lepszym stanie niż te co rodziły w znacznie młodszym wieku. Nie ma reguły na to, chyba pozostaje się modlić żeby należeć do mniejszości, której ciąża nie maskaruje ciała. Bo po miażdżącej większości kobiet to jednak widać, ze rodziły bez względu na to w jakim wieku sie to stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skóra skórą, ale mięśnie brzucha wcale nie muszą zostać rozciągnięte. Jak masz rozstępy to w dłuższą bluzkę się ubierasz i już. ps. na zrobienie płaskiego brzucha nie ma innej metody jak ćwiczenia! Głodząc się schudniesz, a brzuch zostanie ci zaokrąglony i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka......;)
A ja mam już 15 miesięczne dziecko i brzuch dalej beznadziejnie wygląda. W miarę szybko schudłam i doszłam do siebie ale skóra na brzuchu wciąż wisi jak flak i jest cała w rozstępach. Dodam że też sporo ćwiczyłam, robiłam brzuszki...jedynie udalo mi sie ukształtować dzięki temu górną część brzucha ale dolna to porażka...moja mama ma to samo.. Także jest to uwarunkowane genetycznie. W moim przypadku aby uzyskać płaski brzuch trzeba by wyciąć tego flaka operacyjnie...szczerze się nad tym zastanawiam bo już mam go dość... okropny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreddddddka878787
ja mam 23 l jak rodziłam miałam 21 i bardzo się bałam o brzuch. mam 172cm wzrostu przed ciążą ważyłam 58kg, w ciąży 70kg ale brzuch był nie duży, ciuchy nosiłam rozm 38 nie 36 ale jakoś mnie to nie martwiło, bardziej co potem, pamietam jak po porodzie byłam zmęczona ale podniosłam jeszcze głowa zeby zobaczyc mój brzuch...i był płaski miękki jak cholera ale płaski jak deska. nie spodziewałam się tego tym bardziej ze moja mama jest okragła, ale tata wysoki szczuply po nim mam figure. Ginekolog w szpitału powiedziala ze mamdobre geny, ale ja widziałam pare młodych dziewczyn które wychodziły ze szpitala tak jak ja w obcisłej koszulce a plaskim brzuszkiem. Myslę ze duzą role odgrywa młody wiek. Mam ten kolezanke w moim wieku która rodziła jak miałą 20l i niestety bardzo sie roztyla ale była wytrwała i jest dzisiaj jak szczypiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreddddddka878787
dodam ze w trakcie porodu straciłam jakies 9kg takze byłam szczęsliwa i życze tego kazdej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreddddddka878787
dziewczyny moja kolezanka po porodzie przez rok wyglądała masakrycznie przytyla 20kg w ciazy i niestety ten brzuch byl potem nieciekawy a rok po Laska nie poznania, nawet chyba za szczupla jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×