Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość auila

nagie dzieci na plaży

Polecane posty

Gość właśnie przyjechała
auila- kiedyś byłam w sklepie, takim na wsi- na parterze sklep, na piętrze mieszkali właściciele, wyobraź sobie że po tym sklepie biegała ich córka, 3-4 lata, w bluzce i butach:O tylko:O normalnie się bawiła, łaziła, biegała, a jej mamusia na kasie wtedy była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje w takie upały własnie
chodzi z gołą pupą po domu , a tymbardziej , ze przyzwyczajamy ją do nocnika ,w domu to chyba nie zbrodnia? to chyba nie miejsce publiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
eee no nie przesadzajmy co w domu to w domu nawet rodzice neich sobie chodza nago mowa o plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
no tak pewnie ze nie, chodzilo mi w tym sensie ze na plazy dziecko lata nago bo tak wygodniej matce i tlumaczy sie ze gorąco, a w domu już ta sama temperatura nawet gorzej wiadomo od wody zawsze chłodniej to już na 100% pampers bo może nabrudzić itp. a na plaży niech robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajna seksowna laska by leżała na publicznej plaży nago to by ją zaraz od obscenicznych kurew zjechali a jak zaszczana trzylatka to takie cudaśne :O. Rodzice nagich dzieci powinni być karani mandatami tak samo jak nadzy dorośli. Poza tym dla normalnego faceta z normalnymi upodobaniami seksualnymi i z normalnym rozmiarem penisa widok rozkraczonej dwulatki jest poprostu obrzydliwy i odpychający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie przyjechała
i dla jakich ludzi widok dziecięcych genitaliów jest cudaśny??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaciuś
A co ma NORMALNY rozmiar penisa do preferencji seksualnych? Przy poniżej lub powyżej średniej krajowej to już pedofile? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może jak ktoś ma 7 cm to też chce ciasno zaruchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaciuś
Aha. :D Idąć Twoim tokiem rozumowania wszyscy faceci 20 cm + to już tylko zoofile - gwałcący krowy na polach. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auila
panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
Nie no bez takich ! Trzeba bylo glosno skomentowac to zdarzenie to matka by sie zawstydzila i zabrala dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nagosc nie przeszkadza
bez wzgl na to czy to dzieckoz gola dupa czy stara dupa czy laska czy facet :) za to pzreszkadza mi to co dzis zauwazylam na basenei ze dzieci bawia sie same, sa samolubne nie bawia sie wspolnie zabawkami, nie pozwola nawet dotknac swojego kola plywackiego czy wiaderka bo to ich :/ a mamusie pilnuja niczym dozorcy by tylko nikt ich dziecka nie pochlapal nie zabral zabawki itd.. zalosne :/ moje dziecko szukalo kolegi/kolezanki do zabawy i nie znalazlo :( poplakalo sie i wyszlismy z basenu :/ samolubow chowacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dlatego mamusie zdejmują dzieciom majtki żeby im inne dzieci nie zajebały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenadaaaa!
Dla mnie to obrzydliwe jak dzieciak biega bez gaci. Głupota niektórych ludzi jest przerażająca. Jak córeczka ma 2 lata to nago po plaży puszczają, a jak ma 15 i chce założyć krótką spódniczkę to drą ryje :D Co za hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam nad morzem wiec plaża prwie codziennie i masa nagich dzieci dzis eż od groma nagich baz czapek bez gaci dzieci a jedna dziewczyna niedaleko mnie rozkraczona i zagarniała piach w kierunku siebie ( miejsc intymnych ) a potem biegiem do lekarza bo grzyb :O przecież nie wiadomo kto szedł ta plaża wcześniej może ktoś nasikał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore osobyyyy
bo matkom odpierdala, znam taką matką co ma dwoje dzieci syn 3 lata i córka 4 i one zawsze, nawet w zimie biegają po domu bez majtek jedynie tylko w bluzeczce. No tak jest, jak się urodzi dzieci mając 17-18 lat, to wiadomo, ze nie jest to normalna matka, bo zdrowa psychicznie dziewczyna w tym wieku nie decyduje się na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci przeszkadza
to nie patrz a jak zboczeniec porwie to nie twoje dziecko wiec o chuj ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 28 lat i chodze po
domu bez majtek :) moje dziecko tez :) i mam daleko i gleboko w mojej golej dupie czy sie to komus podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest niestety. Jak dzioewczynka za młodu się nauczy bez majtek ganiać to potem słoneczko w wieku 13 lat, 20 partnerów wieku 16 i dziecko przed osiemnastką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:47 [zgłoś do usunięcia] a ja mam 28 lat i chodze po domu bez majtek moje dziecko tez i mam daleko i gleboko w mojej golej dupie czy sie to komus podoba czy nie w domu to se rób co chesz ja tez chodze nago ale plaża to miejsce publiczne i o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dzwon na policje
bo jakis podrostek swieci swoim zadem na plaży ROTFL. Ciekawe jaka zrobia mine :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak majty
mam rocznego synka- na plaży z nim w Polsce jeszcze nie byłam i nie zamierzam :P a nad Adriatykiem panują dużo bardziej europejskie obyczaje :D z czego się bardzo cieszę - bo też nie lubią mieć bladych śladów od stanika na ramionach :P ...ale to tematu.... mam mieszkanie z dużym tarasem - na tarasie basenik - dziecko cały dzień się kąpie i biega tylko w koszulce (tak na marginesie to widać ten taras z ulicy - ale jak piszecie "wolnoć Tomku w swoim domku" -więc mam w dupie czy ktoś widzi czy nie) :P i teraz sedno - dlaczego synek nie chodzi w majteczkach/kąpielówkach? .... ano bo one są mokre dosłownie co 5 min! mam ok 20 par i 3 pary typowych kąpielówek i to starcza na ok 2h - nie chodzi tylko o siusianie - choć często sika tak tylko odrobinkę i co chwila... ale też o pochlapanie się! na plaży siedzi się zazwyczaj pół dnia nie wyobrażam sobie zabierania wielkiej torby gaci tylko po to żeby zrobic dobrze jakimś zakompleksionym gburom :P hmm a swoja drogą takie wilgotne gacie + ciepło to dopiero pożywka dla grzyba :P ..a co do brudu na plaży - moim zdaniem bez przesady - ja nie chowam dzieci sterylnie - nie raz zjadły cos z podłogi i żyją :D więc są zahartowane i byle odrobina bakterii im nie groźna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
no skoro ci nie przeszkadza że dzicko babrze sie zjeszczanym piaskiem przez bezdomnego to ok wiesz opalac cycki a siadac goła cipka na brudnym piachu to zasadnicza róznica bo o chorobe nie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymyszka
myszka ja słyszałam ze ty nie tylko po domu ale tez po domach kolegów męża biegasz nago ...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna211
bosh co za ludzie!!! nie bądzcie tacy porządni i obsceniczni,gołe pupsko niemowlaka im przeszkadza phiii smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asusika
to gole dupsko siada w piachu obsikanym np. przez inne dzieci z gołym dupskiem i obsikanym np. przez psy, z zarazkami itp. a pedofilów mało?? jak widzicie w tv takie akcje napewno sie oburzacie a tu sami dajecie mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od bosh się nie wypowiadaj
dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia goraczka
Czepiacie sie dzieci, dziecko to dziecko normalnemu czlowiekowi nie bedzie przeszkadzalo, oczywiscie do pewnego wieku, kilkulatki powinny juz biegac w kąpielówkach. Nie robmy juz z nagosci takiego tabu, wszyscy mamy to samo. To dorosłym przydaloby sie troche dystansu do swoich ciał. Wszysko tylko w dobrym guscie. Osobiscie nie przeszkadzaja mi małe "bąble" biegajace na golasa za to dorosli mezczyzni w stringach??? czy majtkach wcisnietych w tyłek zeby ładnie sie opalil i paraduja tak po całej plazy zamiast juz siedziec za swoim parawanem. To jest niesmaczne. Inna sprawa to fakt ze niektorzy rodzice zbyt czesto zapominaja o swoich pociechach na plazy sami smazac sie na słoncu. Nasze morze w sezonie z tego słynie, parawan na parawanie, człowiek na człowieku, trzeba to poprostu lubiec. Ja wole Egipt:P tam nie spotkałam sie z nieletnimi golaskami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×