Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloveya

tez mialyscie to badanie??

Polecane posty

Gość iloveya

czy lekarz wam rowniez zlecil wsrod pierwszych badan w ciazy WR lub VDRL? Sprawdzalam w necie ze jest to mniej wiecej to samo...i lekarz mi zlecil VDRL. W lutym mialam opryszczke narzadow plciowych, wyleczylam objawy, 2 miesiace temu pojawilo mi sie znowu, al praktycznie w ogole tego nie odczulam(i tak jest przy tej chorobie). W lutym bralam rozne leki ktore mi pomogly i potem juz bylo ok. Czy lekarz moze podejrzewac u mnie kiłę skoro mi zlecil to badanie?? Tak sie stresuje ze az mnie caly brzuch boli...;/ Dodam ze moj chlopak nie mial zadnych objawow ani kily ani opryszczki (wtedy nie wspolzylismy jak moglam go zarazic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjnnnnn
WR jest obowiązkowym badaniem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mialam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no ale tez niby obowiazkowe jest to na rozyczke itd. a tego mi nie zalecil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjnnnnn
na różyczkę też nie miałam, a WR w obu ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
ja tak pytam bo czasami sobie juz takie choroby wciskam ze szok...nie wiem czy to przez te homrmony mam same czarne wizje czy co... Ale dzieki ze mnie pocieszacie tym ze tez mialyscie to badanie...wiec moz faktycznie wiekszosc kobiet ma takie badanie zeby dmuchac na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
tez mialam zlecone WR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
ja sie czasem boje tych badan...ale gdybym byla na cos chora to chyba moj chlopak tez by mial objawy no nie? jakbym go dopiero co zarazila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgj'sgk;lsgksdgksd
do porodu na izbie przyjecie musisz miec wynik WR..wiec rob a nie pierdol i zadawj durne pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
wlasnie znalazlam w necie ze jak sie nie ma tego badania zrobionego HBs i WR/VDRL to podczas porodu trafia na sale ginekologii septycznej...a ja mam wlasnie te 2 badania do zrobienia wiec moze to dlatego a nie ze on cos u mnie podejrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
sory nie zauwazylam twojej wypowiedzi.. no wiadomo ze zrobie, juz niech ci sie nie wlacza taki agresor... o_O mam jakies obawy to pisze o tym, zeby sie uspokoic, chyba ludzka reakcja prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa1234567890
a podobno chcesz usunac zdziro wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos napisał o
to standardowe badania , tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
życzliwa1234567890 masz zle info wiec sie nie wypowiadaja, to ze dziecko bylo nieplanowane czy ze moj facet pod wplywem chwili gada mi o aborcji to nie znaczy ze to zrobie, bo gdybym chciala to juz bym to dawno zrobila a nie czekala az mi dziecko urosnie jeszcze bardziej.. Angellss19 mamy bliski do siebie termin porodu :P ja mam na 11 lutego czyli widze ze wiekszosc miala to badanie...to moze nie mam kiły...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos napisał o
to badanie na kiłe jest po to ,zeby wrazie czego wziąść antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
no wiadom oze to po to zeby potem leczyc i zeby dziecko sie nie zarazilo... Tylko bylam ciekawa czy wiekszosc osob to musi robic czy tylko ja bo mi cos tam wczesniej dolegalo,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveya
a mozesz napisac jakie jeszcze mialas badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to standardowe badanie
mialam WR, na toxo, cytomegalię, morfologię, mocz, na różyczkę (ale to przed ciążą), chlamydię (przed ciąża), glukozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×