Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

pamietacie przepowiednie dziewczyny przed katastr.w smolensku?

Polecane posty

Sprawdzila sie - najpierw katastrofa,a teraz smierc pralata jankowskiego - czyli ze ktos wazny dla polski umrze w lipcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ktos wazny i szanowany(nie bylo powiedziane kto i czy dla polski) to mial umrzec niby we wrzesniu a w lipcu miala byc zaloba narodowa :D ale i tak nie wierze w to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnasaskia
no ja pamietam cos tam .pisala ze nie uwierzycie ale wiedzialam ze to sie stanie..i to byla wypowiedz jeszcze przed smolenskiem czy jakos tak-to o czym ona wtedy mowila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,Jankowski byl solidarnosciowcem,wiec nie zdziwilabym sie,jakby ogloszono zalobe narodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woofer woman
Ale wy durne peezdy jesteście :O Przecież ten wpis, tej niby laski umieścił admin kilka godzin po katastrofie smoleńskiej, idiotki skończone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przepowiadala,ze w kwietniu bedzie katastrofa samolotu,a w lipcu bedzie w polsce zaloba narodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ogloszono-poza tym to by trzeba oglaszac zalobe po smierci kazdego czlowieka,przeciez nie zginal tragicznie i jakos tak drastycznie jak w tym smolensku np tamci-w koncu kiedys kazdy umrze a ze on akurat dzis...mial pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnasaskia
woofer woman- a skad to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyk to mial umrzec 2 tyg po katastrofie a umarl 4 dni chyba...w lipcu miala byc zaloba we wrzesniu mial umrzec ktos znany i szanowany...czy jakos tak.nie pamietam dobrze.ale nie ma co w to wierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inny problem :O często mi się śni koniec świata już mam dosyć tych koszmarów co mam zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam na to wpływu :O nie myślę już o rzeczach na które nie mam wpływu, będzie to będzie i tyle. Ale te sny są straszne :( bo są takie realistyczne, czasami krzyczę i mąż mnie budzi i tuli :( Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie bylo tak.. miala byc druga zaloba narodowa w lipcu a we wrzesniu czy cos takiego mial ktos znany umrzec.. a tak apropo tego ksiedza co se kipnął to taki niby znany a ja pierwszy raz slysze o nim i nie tylko ja ;) tak ze to nie on hahahah ja obstawiam rydzyka hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woofer woman
debilka następna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wlasnie zbyt duzo o tym myslisz.i widocznie boisz sie tego a moze gdzies przeczytalas cos na ten temat albo uslyszalas i po prostu ci sie teraz sni.dawniej ludzie opowiadali jak to bedzie wg roznych przepowiedni itd,ja czesto w dziecinstwie slyszalam takie historie,moze ty tez i tak ci sie utrwalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem durna baba,bo jednak nic nie zrozumialam z tych zrzutow ekranow:) Koniec swiata i tak mam byc w 2012,wiec normalne,ze moze ci sie snic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woofer woman
Durna jesteś, bo niczego nie zrozumiałaś, kretynko :O:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam gdzieś ten topik co będzie to będzie i nikt nie wie jak będzie naprawdę. Mojemu szwagrowi nic się nie śni też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie prawkoaooo
ostro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woofer woman a ty jestes durna bo myslisz ze jestes najmądrzejsza :D pytek_srytek co ty gadasz koszmary sa zajebiste:D mozesz sobie kogos zabic albo ktos cie zabije i nic sie nei dzieje budzisz sie i jest wszystko ok:D takie frugie zycie we snie hee:D a tak co do tych przepowiedni to chuja prawda... tak samo jak przepowiednie tych calych majow srajow co przepowiadali jakies chuje muje... koniec swiata mial byc przeciez w 2000 roku nie pamitacie?:D:D a ze sie komus sni koniec swiata 2012 to moze to jest spowodowane obejrzeniem filmu o tymże tytule?:D:D:D zreszta jestem wrecz pewna ze nie ma tam nic nadzywczajnego tylko to co wszyscy mowią wiec to nie jest zapewne przepowiedniczy sen lecz tylko zwykly sen wytworzony przez podswiadomosc oraz emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mi się śniło, że jestem w pięknym miejscu i widzę ocean :) takie sny są super ale koszmarów nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 2 lata temu jankowski przewidywal katastrofe samolotu polskiego,ktora odbije sie na historii polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×