Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rererewrerere

Czego nigdy byście nie założyły?

Polecane posty

Gość rererewrerere

Jakiej części garderoby nigdy byście nie założyły? Dlaczego? (nie podoba wam się, niekorzystnie w niej wyglądacie...?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzki z odkrytym brzuchem (pępkiem). Długiej spódnicy. Buty - Rzymianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronkowe kozaczki- w żadnej postaci. Buty do pół uda- kojarzą mi się z prostytutkami. Bluzka z odkrytym brzuchem poza plażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkdldooodd
długiej spódnicy do kostek krótkiej bluzki odkrywającej brzuch krótkiej kurtki takiej ala bolerko trampek na szpilce :o satynowych czy skórzanych legginsów arafatki białych kozaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phii co za idiotka z ciebie
NIGDY NIE ZALOZYŁYBYSMY TAKIEGO JEBNIĘTEGO TOPIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska cytrtyna
białe kozaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może bombka
e tam nigdy :p wszystko zależy od okazji :) np bal karnawałowy, zabawa kostiumowa - i można założyć wszystko :D nie bądźcie takie sztywniary co nigdy, w życiu, ę i ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
spodnica do kostek koszulka z odkrytym btrzuchem prochowa kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloniczkaa
spódnica do kostek jest dużo bardziej kobieca i seksy niż wasze przepocone śmierdzące rurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrttryryyryryytryr
To, że twoje ubrania są przepocone i śmierdzące nie znaczy, że innych też 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresow - to stroj ktory ewentualnie nadaje sie do spania, zwlaszcza w szpitalu, nie prezentacji wdziekow rozu - bardzo niegustowny kolor, ktory zle sie kojarzy szpilek - sa niewygodne zlota i diamentow - nie lubie zoltego i bialego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddeffff
Moda zmienna jest.. i nigdy nie mow nigdy:p Ale na chwile obecna Futra ani prawdziwego ani sztucznego kabaretek- no chyba ze do sypialni A co do spodnic do kostek- sa wiesniackie fasony ale sa tez piekne niektore takie ala indyjkie z fajnymi dodatkami na gustownie ubranej kobiecie z klasa bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsfhednhgkmgkdm
spodni z obniżonym krokiem, nie wiem jak sie zwą - zniekształacają sylwetke, są aseksualne porażka na calej liniiiiiii :o wąskich rurek do adidasów skarpetek do sandałów, czy szpilek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
chodzi mi o waska spodnice do kostek choiciaz takiej szerszej tez bym nie zalozyla woke takie przed kolano, u nikam rowniez futerem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no i nie nosze krotkich bluzeczek z dlugim rekawem (takich ktorych dol zaczyna sie tuz pod biustem) - uwazam, ze wygladaja zalosnie :D Za to nosze: - spodnice do kostek - kabaretki - rzymianki i co tam jeszcze bylo obciachowego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
rzymianki sa super! jak dla mnie wiec nie podpisze sie pod tym ale kazdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddeffff
Ja nie mowilam ze kabaretki obciachowe, tylko ze ja bym nie zalozyla bo sie zle w nich czuje:) A wszystko co tu wymienione moze byc fajne jak sie dobrze zestawi i ma sie swoj wlasny styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezynka321
Bluzki rozpinanej z kołniezykiem takiej koszulowej - nie cierpię. Spodni w kancik ze zwykłego materiału - ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezynka321
aha i jeszcze beżu i brązu. Róż natomiast uwielbiam tylko ciemny - fuksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
kZAZDY LUBI CO INNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica ze szczecina
Rurek, legginsow - niemal na kazdej kobiecie wygladaja fatalnie. A poza tym niemal kazda to nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
brr fakt te przerazaja ja mam takie zwykle niebieskie ciemne z F&F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
jak ktos ma ladne nogi to moze nosic rurki zaezy od figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trampek na szpilce długiej sukni z gorsetem jako gość na wesele jakiejkolwiek sukienki w kolorze żółtym :O opaski na głowę z mega kokardą/kwiatem (wiem wiem, że teraz to modne) czerwonej sukni ślubnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalilili
-spodni marchewek -rózowych butów (chodzi mi otaki róż majtkowy, kojażący sie z tandetą bo futsja np jest śliczna) -czegokolwiek co ma bufki na rękawach bo mam dostatecznie szerokie bary i jest to dla mnie bardzo niekozystne -tandetnej bazarowej torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
a teraz na odwrot co lubicie?? ja : rzymianki sukienki spodnice olowkowe spodnice z wysiokim staenm tuniki intensywne barwy bluzki na rammionczkach ale takie dluzsze szpilki wszelakie:0 balerinki spodnie w kant dobrze dopasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica ze szczecina
Kicius;9. Duzo kobiet ma ladne nogi, dlugie i smukle. Jednak rurki sprawiaja, ze wygladaja jak na dwoch tyczkach, ze o splaszczonym tylku nie wspomne. Powaznie, nie przypominam sobie kobiety, ktora olsnilaby mnie rurkami. Niektore wygladaly "w miare"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
no to wynika z niedopasoewania ja w zadnych spodniach nie mam plaskiego tylka wrecz przeciwnie dobieram tak spodnie naby podkreslic go a jest co haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×