Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marina17

woda mineralna

Polecane posty

Gość miausa
a co powiecie o Kindze Pieninskiej.Najbardziej mi smakuje ta lekko gazowana.Ma jakies wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Jeśli chodzi o wodę to ja również słyszałam, że najlepsza jest woda zjonizowana.Przede wszystkim taka woda jest czysta i posiada dodatkowo właściwości lecznicze. Dlatego ja w najbliższym czasie zamierzam zainwestować w jonizator aQuator Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczna monisia
A JA lubię aleksandrię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskich wód mineralnych zarówno jeśli chodzi o właściwości jak i ekskluzywność wyróżnia się CISOWIANKA PERLAGE naturalnie gazowana (nie dodawany jest na powierzchni do niej dwutlenek węgla poza tym który jest zawarty w wodzie) oraz woda mineralna niegazowana CISOWIANKA CLASSIQUE - obie w eleganckich szklanych butelkach o różnych pojemnościach 300 ml lub 700 ml. Jest to woda średniozmineralizowana, ( a więc idealna do picia na codzień) polecana dla diety ubogiej w sód. Ujęcie CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa http://www.wody-mineralne.com.pl/pl/marka/cisowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałbym polecać konkretną wodę z Polski to byłaby to Cisowianka Perlage.Robert Makłowicz mówił, że o pierwsza polska woda, której bąbelki, dzięki zastosowaniu metody PERLAGE, przypominają te w winach musujących. Są bardzo drobne, co sprawia, że ma wyjątkowy smak i jest po prostu pyszna. http://www.wody-mineralne.com.pl/pl/produkt/cisowianka-perlage-03l-szk%C5%82o-24-sztuk-karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście też nie kupuję wody mineralnej, bo używam od pół roku jonizator wody i jest to o tyle świetne, że woda jonizowana ma więcej dobrych właściwości od wielu mineralnych wód, a do tego nie trzeba jej kupować w sklepie. Warto raz wydać na jonizator a później już zaoszczędzać na wodzie butelkowanej. Tym bardziej, że woda jonizowana jest super dla ludzi z problemami zdrowotnymi np. z cukrzyca. Fajnym sklepem jest http://sklep.osmoza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Mi najbardziej smakuje woda mineralna JAVA, kupuje ją w Sklepie Wody Karpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych opcji, to udało mi się trafić na coś, co się nazywa "czarna woda antywirusowa". To jest woda mineralna z wysoką zawartością kwasów humusowych - a te podobno bardzo zdrowe są. Ma czarny kolor, ale na szczęście jest bez smaku i zapachu. Co jakiś czas kupuję sobie i tak popijam przez kilka dni, żeby sobie uzupełnić minerały w diecie. Całkiem spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×