Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina17

woda mineralna

Polecane posty

Gość miausa
a co powiecie o Kindze Pieninskiej.Najbardziej mi smakuje ta lekko gazowana.Ma jakies wartosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Jeśli chodzi o wodę to ja również słyszałam, że najlepsza jest woda zjonizowana.Przede wszystkim taka woda jest czysta i posiada dodatkowo właściwości lecznicze. Dlatego ja w najbliższym czasie zamierzam zainwestować w jonizator aQuator Classic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczna monisia
A JA lubię aleksandrię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskich wód mineralnych zarówno jeśli chodzi o właściwości jak i ekskluzywność wyróżnia się CISOWIANKA PERLAGE naturalnie gazowana (nie dodawany jest na powierzchni do niej dwutlenek węgla poza tym który jest zawarty w wodzie) oraz woda mineralna niegazowana CISOWIANKA CLASSIQUE - obie w eleganckich szklanych butelkach o różnych pojemnościach 300 ml lub 700 ml. Jest to woda średniozmineralizowana, ( a więc idealna do picia na codzień) polecana dla diety ubogiej w sód. Ujęcie CISOWIANKA w Drzewcach k.Nałęczowa http://www.wody-mineralne.com.pl/pl/marka/cisowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałbym polecać konkretną wodę z Polski to byłaby to Cisowianka Perlage.Robert Makłowicz mówił, że o pierwsza polska woda, której bąbelki, dzięki zastosowaniu metody PERLAGE, przypominają te w winach musujących. Są bardzo drobne, co sprawia, że ma wyjątkowy smak i jest po prostu pyszna. http://www.wody-mineralne.com.pl/pl/produkt/cisowianka-perlage-03l-szk%C5%82o-24-sztuk-karton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście też nie kupuję wody mineralnej, bo używam od pół roku jonizator wody i jest to o tyle świetne, że woda jonizowana ma więcej dobrych właściwości od wielu mineralnych wód, a do tego nie trzeba jej kupować w sklepie. Warto raz wydać na jonizator a później już zaoszczędzać na wodzie butelkowanej. Tym bardziej, że woda jonizowana jest super dla ludzi z problemami zdrowotnymi np. z cukrzyca. Fajnym sklepem jest http://sklep.osmoza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Mi najbardziej smakuje woda mineralna JAVA, kupuje ją w Sklepie Wody Karpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych opcji, to udało mi się trafić na coś, co się nazywa "czarna woda antywirusowa". To jest woda mineralna z wysoką zawartością kwasów humusowych - a te podobno bardzo zdrowe są. Ma czarny kolor, ale na szczęście jest bez smaku i zapachu. Co jakiś czas kupuję sobie i tak popijam przez kilka dni, żeby sobie uzupełnić minerały w diecie. Całkiem spoko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×