Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swem

kto korzystał z pomocy konsultanta ślubnego?

Polecane posty

Planujemy ślub w maju przyszłego roku i zastanawiam się nad pomocą firmy organizującej wesela,ale nie wiem,czy nie są to wyrzucone pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź..
To są wyrzucone pieniądze. Do tego nie ma całej tej przyjemności z organizowania ślubu i wesela. to tak jakbyś pozwoliła aby ktoś rządził się w twojej kuchni. Zaczynać swoje własne życie od wtrącania się innych to nie nasza kultura. Nawet jeśli coś nie wyjdzie to będzie co wspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć,że masz doświadczenie z tego rodzaju usługą i nie było tak jak się spodziewaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicius;9
mozecie mi tylko odp na jedno pytanie ile kosztuje organizacja slubu cywilnego czy trzeba robic wesele czy wystarczy uroczysty obiad jak to powinno wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sama nie masz glowy to organizacji wesela to czemu nie. Ale wiadomo, ze to dodatkowy koszt, bo przeciez nikt za darmo niczego nie robi:) Ja z racji tego, ze pracuje teraz za granica, to tez chcialam wynajac takiego konsultanta, ale ostatecznie zrezygnowalam, bo rodzice i moja siostra chca chetnie nam pomoc w przygotowaniach, wiec ma mi kto na miejscu wszystko przypilnowac. Poza tym wynajelam sale, ktora zalatwi nam bez dodatkowej oplaty alkohol i w cenie tez mam dekoracje, czyli tym samym juz iles tam zadan mniej do zrobienia:). Jesli marzycie o czyms wyjatkowym i nietypowym, albo po prostu nie macie ani czasu ani glowy to tego, to konsultatnt jest dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Odpowiedź. Widzę, że nie za bardzo orientujesz się, na czym polega praca konsultanta ślubnego. Przede wszystkim ślub, wesele i wszystko związane z organizacją TEGO dnia, jest wynikiem współpracy Młodej Pary z konsultantem. My nie realizujemy własnych wizji a pomysły Nowożeńców. Nie rządzimy się wg własnego "widzimisię" a staramy się spełniać marzenia Panny Młodej i Pana Młodego. Zdarza się, że Młodzi nie mają po prostu czasu na bieganie po sklepach, kwiaciarniach, na szukaniu zespołu czy sali. My wykonujemy to za nich kierując się ściśle tym, co zostało ustalone i tym, czego się od nas oczekuje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evka28,5
Ja pogoniłam konsultantkę ślubną z Kielc. Mnóstwo czasu straciliśmy na rozmowy a ona i tak realizowała swoje wizje. Bardzo narzekali na pracowników tej pani Fotograf, kamerzysta i orkiestra. Nie wiem po co pracownica agencji była z nami na weselu do pierwszej w nocy. Schody zaczęły się od próby narzucenia swojego fotografa i sali weselnej. Wszystkim znajomym odradzam taką formę organizowania ślubu i wesela. Bez sensu wydane dodatkowo pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukając konsultanta warto dowiedzieć się czegoś na temat jego pracy. Tak samo, jak szuka się zespołów, sali, kamerzystów czy fotografów. Trzeba prosić o referencje i o kontakt do osób, którym ów konsultant organizował TEN dzień. Nie twierdzę, że wszyscy jesteśmy idealni i wszyscy nadajemy się do tej pracy, ale... nie wrzucajcie wszystkich do "jednego wora" tylko dlatego, że jeden z nas cierpiał na przerost ambicji. To bardzo krzywdząca opinia. Konsultant ślubny z prawdziwego zdarzenia wie, co ma robić, by zadowolić Młodą Parę i nie zapomina, że to ich dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystacczyniekorzystac
To straszne co piszesz. Ciekawe co to za firma z Kielc? Jest tu kilka agencji ślubnych i to nawet dwie, które mają świetne opinie, w tym jedna ta największa w Polsce czyli Perfect Moments. Moja siostra miala organizowane wesele w calosci właśnie przez Perfect Moments i była bardzo zadowolona, z resztą rodzice są zachwyceni wszystkimi tam pracującymi paniami. Niesamowicie kreatywne. Super naprawde! Z reszta to widać na ich blogu firmowym - sa tam przeciez i zdjecia i filmy. Slub mojej siostry to ten z pawim piórem, zobaczcie koniecznie! Poza tym wystarczy poczytac opinie klientow na stronie i na blogu w komentarzach. One robia naprawde swietna robote. Znam poza tym wlasciciela sali w Miedzianej Gorze - sa bardzo zadowoleni ze wspolpracy z ta firma. Pelen profesjonalizm. Ja przynajmniej widzialam same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna.kow
Ja organizowałam ślub i wesele z RoyalDay. Niezwykle profesjonalna konsultantka - Monia Bałacińska. Niczego nie narzucała, za to uważnie słuchała, wypytywała się o milion rzeczy, rozmowy, rozmowy... Potem podsuwała pomysły, rozwiązania - my wybieraliśmy. Zajęła się wszystkim. Na naszej głowie nie było absolutnie nic. Spokojnie czekaliśmy sobie na ślub... Pełen kontakt, zaangażowanie. Była na uroczystości i weselu - pilnowała wszystkiego - kuchnia, kelnerzy, muzyka, mydło w łazience - w ogóle nas to nie interesowała - ona czuwała. Nie mama, nie druhna, nie świadkowie - nie są od tego. Tym bardziej młodzi.... Myślę, że planując ślub i wesele (też zależy co to ma być za impreza - obiad dla 10 osób czy plener dla 200) warto przynajmniej spotkać się z wedding plannerami - kimś poleconym, czy samemu poszukać. Nic t nie kosztuje, a może trafimy na osobę, z którą znajdziecie nic porozumienia, poczujecie że można jej zaufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racki rzorż
no cóż, to Wasz ślub, więc jeśli tylko macie trochę czasu, to może być fajnie jak siądziecie razem i ustalicie co chcecie mieć na weselu i jak ma wyglądać Wasze wymarzone wesele. To najlepszy sposób na udane wesele. Oczywiście, czasem pomoc konsultanta się przydaje, ale to ma być przede wszystkim czas dla Was, a nie egzamin z tego, jaką imprezę organizujecie :) __ http://www.tanie-podrozowanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma pieniądze i nie chce mu się załatwiać to dobry pomysł. Ale dla mnie topieniądze wyrzucone w błoto. Sama wolałabym wszystko zorganizować bo dla mnie to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Nie uważam że pieniądze na konsultanta są wyrzucone w błoto,biorąc konsultanta i tak wyjdzie na jedno cenowo,bo to co konsultant zrobi na zniżkach zapłaci się konsultantowi,więc wychodzi na jedno ale za to brak stresu.Najbardziej konsultant potrzebny jest jak się robi wesele w tak zwanej sali do wynajęcia z kucharkami.W takim przypadku przed weselem wszystkimi sprawami zajmuje się konsultant,pilnuje kucharek,pilnuje sali ,pilnuje zakupów i wszystkich innych rzeczy,potem jest na weselu i pilnuje żeby wszystko grało,pilnuje żeby zespół grający nie pił alkoholu,konsultant ślubny ma naprawdę dużo pracy i 10 procent to niejest wcale taka duża suma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabryka Marzeń
Witam Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Konsultanta Ślubnego. Oferuję kompleksową pomoc w każdej kwestii, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej jak i każdej sprawy. Moim zadaniem jest maksymalne odciążenie Was od obowiązków i stresu związanego z organizacją przyjęcia. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.fabryka-marzen.net oraz do kontaktu tel. 662-182-335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceoffgkla
Wg mnie to zły pomysł. To jest Wasz dzień, Wasze święto. Każda konsultantka będzie organizować wszystko pod swój gust. Jest spora szansa, że Wam się nie spodoba, nawet jeśli powiecie jej o swoich gustach, wizjach itd My nawet ze zwykłą dekoratorką mieliśmy problemy, bo kręciła nosem na nasze propozycje kolorystyczne, próbowała przemycić swoje, które nam się zupełnie nie podobały (bo akurat takie kolory różnych elementów dekoracji miała w swoim zapasie). Co dopiero by było, gdyby ktoś miał zająć się Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Dużo osób pisze na ,,nie,, bo nigdy nie mieli do czynienia z konsultantem ślubnym.Moja kuzynka miała konstultantkę i była bardzo zadowolona.To nie tak ze konsultant wszystko wybiera ,konsultant negocjuje też ceny,więc w sumie wychodzi na jedno a do tego najlepsza rzecz że nie ma wtrącających się matek i ciotek które doradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@rta
Drodzy Narzeczeni, Chciała bym Wam zaoferować kompleksową pomoc w przygotowaniach ślubnych i weselnych jako doradca śluby „Urocza Chwila. Zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć czas na poszukiwanie sali, zespołu muzycznego, fotografa, sukni ślubnej, garnituru czy limuzyny itd. Nie przejmuj się skontaktuj się, ze mną, ja Ci pomogę doradzę. Sama organizowałam swój ślub od a do z. Zrobiłam na nim wszystko nawet zaproszenia czy księgę gości, sama znalazłam zespół muzyczny itd. Dlatego też postanowiłam pomagać innym. Wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i ta chwila, która ma zostawić pamiątkę na zawsze i pozostawić miłe wspomnienia. Chcę przeżyć to jeszcze raz i być z Wami w tym tak ważnym dla Was dniu. Zorganizuje wszystko tak, byście ten dzień wspominali jak najdłużej, byście cieszyli się każdą chwilą i całym dniem. Stres, który jest w tym dniu by Was ominął i Waszych rodziców. Dla Was chcę poświęcić ten czas, dokonam wszystkich starań by było to zrobione bardzo profesjonalnie. Doradzę przy wyborze: strojów weselnych oraz dodatków, kosmetyków czy welonu, butów , kwiatów itd., wynajęciu odpowiedniej sali na przyjęcie czy też wesele, wyszukaniu auta jakim byście chcieli jechać do ślubu, oraz goście, znalezieniu zespołu muzycznego czy też Dj didżeja znalezienie dobrego fryzjera, kosmetyczki, manikiurzystki, wybraniu wzorów zaproszeń, savoir vivre, oraz usadzaniu gości, dekoracje sal, menu odpowiednie dla gości i młodej pary, alkohol, wyborze podziękowań dla gości, oraz ,dla rodziców, wybraniu firmy która ustroi kościół i sale weselną, restaurację bądź auta, usługi dodatkowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdej z par! Dostosuje się do Państwa finansowych potrzeb. Oferta tylko z Warszawy. W razie zainteresowania proszę o kontakt e-mail: marta.uroczachwila@gmail.com Zapraszam ciepło i miło Pozdrawiam. Napisz gwarantuje ze nie będziesz żałować!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mogę polecić...
Ja jak najbardziej polecam pomoc Konsultanta Ślubnego :) Przy organizacji mojego ślubu pomagała mi Pani Julita Kozłowska z Agencji Event Designers. Uroczystość była fantastyczna, dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów. Jestem przekonana, że sama nie dałabym sobie rady w organizacji mojego wesela. Wszystko było dopięte na ostatni guzik a nam i naszym gościom zostało tylko spijać śmietankę tego najpiękniejszego dnia w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mogę polecić...
Ja jak najbardziej polecam pomoc Konsultanta Ślubnego :) Przy organizacji mojego ślubu pomagała mi Pani Julita Kozłowska z Agencji Event Designers. Uroczystość była fantastyczna, dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliśmy. Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów. Jestem przekonana, że sama nie dałabym sobie rady w organizacji mojego wesela. Wszystko było dopięte na ostatni guzik a nam i naszym gościom zostało tylko spijać śmietankę tego najpiękniejszego dnia w naszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizacja ślubu/wesela to czysta przyjemność, ale zdaję sobie sprawę, że niekoniecznie musi być przyjemnością dla wszystkich. jeżeli nie masz zdolności organizacyjnych, jesteś zapracowana, nie masz czasu, albo po prostu nie chce Ci się zaprzątać głowy, to skorzystaj z konsultanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvdf
a ile kosztuje taka konsultacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvdf
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mogę polecic...
Ja za kompleksową organizację mojego ślubu płaciłam 6% od kwoty całego budżetu. Dzięki pośrednictwu Agencji Event Designers uzyskaliśmy naprawdę spore zniżki na poszczególne usługi, których (jestem przekonana :) nie uzyskalibyśmy organizując całą uroczystość sami. Dlatego w sumie koszt skorzystania z usługi Pani Julity był minimalny. Pierwsze spotkania były darmowe, łącznie z opracowaniem planu i budżetu wesela. Moja znajoma z kolei z mojego polecenia skorzystała w tej Agencji tylko z konsultacji za którą płaciła jedynie 150 zł. Wykruszył jej się po prostu na miesiąc przed weselem kamerzysta i potrzebowała pomocy. Nie wiem jakie stawki mają inne agencje w moim regionie. Spotkałam się w zasadzie z jeszcze jedną konsultantką ślubną, ale nie byłam zachwycona ich podejściem do klienta i tam nawet o ceny nie pytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa6666
Ja powiem tak nie wierzyłam w konsultanta ślubnego. Wzięłam, bo koleżanka mi poleciła:). Mój konsultant to urocza chwila. Uzyskałam dużo rabatów i zniżek wszystko w jednym miejscu nie musieliśmy nigdzie latać. Dużo nie zapłaciliśmy! Moja koleżanka nie brała konsultanta ślubnego to za konsultacje internetowe zapłaciła 60 zł oczywiście można spotkać się w 4 oczy jak ktoś woli i ma czas. Musiała, bo atrakcja weselna, zrezygnowała 2 miesiące przed ślubem. Druga koleżanka chciała zorganizować ślub sama to wzięła dworactwo imprezowe szkolenie jeden lub 2 dni w zależności ile nam potrzeba czasu. Chciała się tylko coś dopytać czy będzie tak pasować i może tak być. Nawet można się dogadać z Panią Martą to zapłaciła 140zł za dwa dni. Agencja ślubna Urocza chwila ma konkurencyjne i przestępne ceny jak na polskie realia i naszą kieszeń. Urocza Chwila działa na terenie Warszawy i okolic. Polecam tą agencję. Jeśli ktoś nie ma kasy, a chciałby skorzystać z usług to polecam. Pozdrawiam Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika09
My zdecydowaliśmy się na zatrudnienie firmy, która pomoże nam zorganizować zarówno ślub jak i wesele. Po pierwsze zaoszczędzenie czasu (!), po drugie niebanalne pomysły i więcej możliwości niż jak samemu się wszystko ogarnia. Konsultanci to specjaliści w tej dziedzinie, więc im nie przysparza tyle kłopotu przykładowe znalezienie idealnego miejsca, bo mają już doświadczenie i wiedzą gdzie szukać wymarzonego lokalu dla Młodych. Nam pomagała firma diamentowy-blask.pl Bylismy pod wrażeniem zaangażowania i niebanalnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Też miałam konsultantkę na moim ślubie z Pracowni Artis i tak doskonale się spisała, że cieszę się że się na to zdecydowałam. To że załatwimy wszystko sami, zeby uniknąć dodatkowych kosztów to tylko mrzonka bo przecież ile to tyrania, załatwiania. Poza tym nie trzeba zlecać wszystkiego od A do Z. Można sobie wybrać np. organizację samego przyjęcia a resztą zając się samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaoooo

A ja się wkręciłam w branżę. Poszłam na szkolenie do Akademii Pani Spinki przed własnym weselem ale bardzo mi się to spodobało i teraz prowadzę swój mały biznes i zajmuje się organizacją wesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszcz

Polecicie mi jakiegos dobrego konsultanta ktory mowilby po angielsku, po to, zeby mogl komunikowac sie tez z moim narzeczonym i jego rodzina na weselu a nie tylko ze mna? tylko tak serio biegly angielski a nie tylko kali jesc kali sie zenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×