Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa jestem czyyyty

Do samotnych tatusiow i nie tylko tych samtnych

Polecane posty

Gość Ciekawa jestem czyyyty

Poznalam faceta, ktry ma dziecko.Spotykalismy sie co weekend, poniewaz mieszkamy od siebie 250 km,oboje pracujmy i nie m na razie mozliwosci abysmy spotyklai si czesciej.Ostatnio zaproponowal mi czy niemoglibysmy zamieszkac razem.Dodam, ze w tym momencie przjechal do niego syn na wakacje z ktorym ie widzial sie 1.5 roku, ale jakos nie widze z jego strony checi zapoznania mnie znim.Mozecie mi wytlumaczyc z czego to wynika? Boi sie, ze go odrzuce?Boi sie , ze odrzuce go przez dziecko?Czy moze nie wiaze ze mna jakis dluzszych planow, no bo skoro ni czuje potzreby zapoznania mnie nim? a tak bardzo bym chciala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wiesz, to odczep się
oj laska... facet nie wie jak ma powiedzieć synowi, że sypia sobie z taką chętną, która nie jest mamusią... tylko tyle... jak już dorośnie do nowego związku, to Was ze sobą zapozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBREX
Skoro zaproponowal ci wspolne mieszkanie tzn ze mysli powaznie o tobie.On chyba nie wie jak ci powiedziec o dziecku,albo nie wie jak zaaranzowac wasze spotkanie.Co powiedziec tobie,co powiedziec dzeicku.Ulatw mu to-znasz go lepiej niz ja czy ktos inny kto odpowie na twij list wiec pewnie i jakis pomysl masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem czyyyty
a moze boi sie , zemaly mnie odrzuci? na pewnie nie sluze mu tylko do spraw lozkowych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem czyyyty
albo boi sie, ze ja odrzuce malego 😭 a sytuacja z mojej strony wyglada wrecz przeciwnie !! chyba bede musiala sama cos zaaranzowac.tylko jak? dlaczego to jest takie trudne?boje sie, ze jesli mu zaproponuje wspolne spotkanie to on odmowi :( zupelnie nie wiem dlaczego? Chyba oboje sie tego boimy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem czyyyty
8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dziecko w takim wieku że już się domyśli o co z Tobą chodzi :) może dlatego on się boi... Takie dzieci są ciekawskie i dociekliwe, pewnie boi się że mały nie zaakceptuje tego, a chcą miło wakacje spędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem czyyyty
Myslisz, ze powinnam zaaranzowac jakies spotkanie? Czy moze odpuscic? Nie ukrywam, ze zalezy mi na tym bardzo i przykro mi bedzie jesli on nie przystanie na ten pomysl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie porozmawiać,powiedz mu że bardzo Ci na tym zależy i chciałabyś poznać małego, ale nic na siłę. Decyzja i tak do niego należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa jestem czyyyty
moze lepiej nie bede si narzucac, odpuszczam, moze jeszcze kiedys przyjdzie okazja na to aby sie poznac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRD
Nie pchaj się tam gdzie facet ma dzieci ! Bo one Cię nigdy nie zaakceptują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cię zapytam
BRD bzdury gadasz. Mój syn lubi swoją macochę. Jest wobec niego ok, nie rozbiła mu rodziny, bo związała się z jego tatą grubo po naszym rozwodzie, nie mąci między nim a ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×