Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pristine

Włosy u faceta

Polecane posty

Witam, mam taki problem, mianowicie nie lubie swoich włosów, są gęste, grube, powiedzmy sztywne? Jestem blondynem. Ciężko się je układa jeśli w ogole się da coś z nimi robić, próbowałem z troche dłuższymi włosami to też nie bardzo, jakieś porady ? Znudziły mi się już ciągle te same fryzury czyli, nazwijmy to artystyczny nie lad :P i jeżyk czy tam irokez, jestem typem faceta ktory raczej chodzi w plaszczu w zime itd wiec taka fryzura ni w ząb nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie włosy, raczej polecam krótko ścięte:) Niestety ani zapuszczanie, ani bujne czupryny nie dla nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle, ale moze jednak jest jakas nadzieja, duzo ludzi, kobiet itd mowi ze sa to super włosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wielka zmora:D Nie dość, że się kręcą to rano bez umycia nawet nie wyjdę z domu przy lekko dłuższych... Zawsze marzyłem o długich włosach, jednak jak tylko zaczynałem zapuszczać tak szybko rezygnowałem:D Bo mi rosną odraz na afro - do góry, w ogóle nie opadają, tylko mam jedną wielką czuprynę. Niestety nigdzie nie znalazłem na to porady, nawet fryzjerka stwierdziła, że takie mam włosy i nic się z tym nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fłefefef
u Kublina fajnie tną facetów i tam tak jakoś to robią, że je przerzadzają tak fajnie nożyczkami, ma się wrazenie jakby było ich mniej i są lżejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
degażowanie specjalnymi nożyczkami wam pomoże na bujną czuprynę :) zmniejsza to ich objętość w miejscach w których zachodzi taka potrzeba (mam cały czas na myśli głowę :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja próbowała degażowania, ale nawet to mi nie pomagało;/ Bo chwila moment odrastały... Ale jak to się mówi - spróbuj, może u Ciebie się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdę do podobno najlepszego w miescie moze cos poradzi jak nie to na 0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No właśnie kurde, nie rozumiem twojego problemu! Masz grube, gęste włosy - KAŻDY chciałby takie mieć a ty marudzisz. Wolalbys miec cienkie, rzadkie i przyklepane? Może pokaż swoją fotkę to ci cos doradzimy. Możesz zamazać twarz zeby bylo widac same wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondinQa
znam faceta, który ma też ładne, gęste, jasne blond włosy - strasznie mi się podobają, ale jemu w każdej fryzurze jest raczej ładnie, bo ma dużą głowe i ładny owal twarzy + fajne czoło :) podoba mi się, gdy ma długość ok. 3-4cm z tego sam robi mu się ten artystyczny nieład, irokeza robi w 5 sekund :D a jak chce się uczesać na elegancko to robi tak: bierze grzebień(którego używa tylko wtedy) i robi sobie przedziałek z jego prawej strony(dokładnie w miejscu, w którym jest taki jakby "kąt" czoła.. nie wiem jak to opisać :D zaczesuje wtedy włosy na lewą strone i wygląda jak boski amant :classic_cool: nie używa żelu, tylko spryskuje lakierem bez połysku. generalnie w włosach o długości 1, 2cm wygląda brzydko... gdyby miał dłuższe niż 5cm też wyglądałby brzydko.. nie jest ładny, ale właśnie te włosy bardzo mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opitol sobie na króciutko i po sprawie, a na lato jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda**26
zapuść długie !!! długie i ZADBANE włosy u mężczyzn są wspaniałe !!!!!!!!!! mój mąż ma takie do połowy pleców, gęste czarne super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×