Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara tęcza

Życie w celibacie a zdrowie człowieka - moje rozterki

Polecane posty

Gość szara tęcza
Nie, to ja urywałam....jak przyszło co do czego, wykręcałam się przed spotkaniem. Nie chodzi nawet o lęk przed ew.seksem, ale o nieśmiałość, spotaknie z obcym człowiek to dla mnie ogromny stres. To chore i destrukcyjne, wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo dobry topic
no... ja dziewicą nie jestem, ale już ponad 1. roku wtórną no i też mi odbija... masturbacja niczego nie załatwia, poza rozładowaniem z człowiekiem jest zupełnie inaczej i niby też stoję przed dylematem: czekać na upragnione uczucie czy popuścić popędom ale chyba poczekam, bo co ja tak nagle, skoro mam podobny temerament do autorki... też mam 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
trzeba było ktoremus z tych kandydatów o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Pisałam, ale wiesz, jak np.ktoś szukał seksu bez zobowiązań w trybie jak najszybszym, to po co będzie wciąż pisał do dziewczyny, która ma w sobie tyle blokad, skoro nie szuka nikogo do gadki na gg ;) oooo dobry topic -> witaj 🖐️, pracujesz jakoś nad sobą, swoim charakterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
Mysle , ze wielu facetów na ciebie patrzy , zauwaza Cie ! tyle , ze Ty tego nie widzisz i nie reagujesz ! stad taki mysli , ze zajeta , albo dewotka - daj poczuć chłopakom , ze widzisz ich spojrzenia i czasem usmiechnij sie do ktoregos , to naprawdę nie boli i nic nie kosztuje , ani konsekwencji za sobą nie niesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Matacz, ja to wszystko na logike rozumiem, ale ta cholerna nieśmiałość, brak wiary w siebie, lęk przed wygłupieniem się...to mnie zaczęło przerastać, m.in.dlatego poszłam do tego psychologa, ale pierwszy termin terapii mam dopiero pod koniec sierpnia. To, że czuję się tak bardzo nieszczęśliwa musi o czymś świadczyć, miałam już myśli samobójcze :/ Nie mogę być szczęśliwa w izlolacji i samotności, chociaż tak bardzo tego chciałam, chciałam sobie oszczędzić stresu 'wyjścia do ludzi', ale to mnie dopadło i zabiło moje złudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
mam tylko nadzieję (wątłą ) ze trafisz na dobrego psychologa , jesli nie ! po Tobie słoneczko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
matacz sklad jestes? dobrze prawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Matacz, nie dobijaj mnie 😭, nie chcę umierać od środka, już od dawna żyję w wewnętrznej rozpaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
matacz ja tez potrzebuje porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ze Sląska górnego , ale mysle , ze to juz wszyscy kafeterianie wiedza . a ty z amiast do psychologa to z kolezankami na imprezy idz jakies , jakies dobre kluby itd. nie wierze , ze nikt sie Tobą nie zaineresuje , a kolezanki pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Boję się jak 150 (sama nie wiem do końca czego), ale może spróbuję. Tak dawno się z nikim nie widziałam, trzymam wszystkich na dystans.. Matacz, mogę spytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
matacz a ile wiosen liczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
45 juz sie zbliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Dlatego jesteś taki mądry życiowo i dojrzały :) Dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
moze mi tez moglbys mi pomoc , ale nie chce opisywac swej rozterki/ problemu tu na forum publicznym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo dobry topic
witam:D nie nie pracuję, uważam że świat stoi na głowie i moje przekonania są ok, natomiast swiata niekoniecznie i czekam sobie aż spotkam kogoś podobnego, co łate nie jest bo charakter nie pozwala mi hmm... nawiązywać znajomości ale pytam: jak? ostatni podryw : facet płynie na środek jeziora do mnie gdzie i ja pływam, i pyta czy mam zegarek... no sorry ale nie mój target i wolę się zasuszyć w samotności niż w bylejakości autorko nie tylko ty masz ten dylemat... w sieci nic się nie zbuduje ani żadne relacji nie nawiąże ja spotkałam kogoś fajnego w realu, ale z racji odległości mamy kontakt gg, i wiesz co? nie da się tak nic zbudować przyjdzie czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
ale ja tu nie jestem od pomagania !! jestem tu przypadkiem siedzac na necie i czekajac na pewne sprawy ktore sie na necie dzieją , np zagraniczne aukcje ! czekam i siedze tutaj obserwojac co sie dzieje ,. to i sobie czasem - ostatnio nader czesto - cos skrobne. Tu i tak jestes userze anonimowy wiec w czym problem ? ale jak chcesz to napisz na bodo@o2.pl znajde czas to moze cos skrobnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
Nie, nie bede sie kompromitowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
bzdury tam ktos wypisuje , mój kuzyn znalazł zone wlasnie pzrez internet , dzis maja dwoje dzieci i sa bardzo udaną para . a temu z tym zegarkiem trzeba było dac szanse , mysle ze zbyt szybko go oceniłaś ! co musi zrobic facet bys sie zainteresowała ? co ? ide o zaklad , ze mógłbym zadzialac podobnie , tak dla picu by zobaczyc reakcje kobiety , na głupie czy tez kiepskie podrywy też odpowiedziec trzeba z klasą . Tobie sie to nie udało , tak wnioskuje bybnajmniej po tym poscie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
wy sie za bardzo wszystkim pzrejmujecie , wszystkiego wstydzicie , boicie itd. wiecej wiary w siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
oooo dobry topic => Wiem o czym piszesz, ja tak mam z rodzicami, czekam aż to oni 'wejdą do mojego świata', bo ja nie chcę się zmieniać, ale dostałam od życia po tyłku i wiem, że nie tędy droga. Tzn.warto być sobą, ale warto też być trochę elastycznym i tolerancyjnym, czego przyznam, że mi brakuje, a chciałabym mieć. Tak jak z tym czekaniem na 'księcia z bajki', który odmieni moje życie bez wysiłku z mojej strony, ZŁA DROGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnego leszka pije
ok napisze na maila, jak zechcesz to odpiszesz. Mieszkamy w innych rejonach Polski, wiec watpliwe zebysmy sie znali, zatem nikt mnie nie zdemaskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
zimnego leszka pije => Zachęcam Cię do napisania tego, co Cię trapi, też kiedyś miałam opory nawet przed anonimowym pisaniem, wstydziłam się samej siebie przed sobą i anonimowymi ludźmi, ale nie warto trzymać wszystkiego w sobie i czekać aż problemy urosną na ogromnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
taaaaa czekajcie moja ciotka -dzis stara panna - była piekną kobieta , adoratorów co nie miara , niektorych nawet pamietam jako mały brzdąc , ale mimo ze jak sama mówi - byli bardzo ciekawi , eleganccy , szarmanscy , to jednak nie umiala sie zdecydowac . I juz od dawna załuje Bo jej siostra a moja mama znalazła mojego ojca i ma nas dzis (mnie i brata ) a ona nikogo !!!! siedzi sama w mieszkaniu i rozpamietuje jak było ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz..
nie sugeruje tu zadnej bylejakosci - jak to ktoras tam ujeła , ale .... jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Matacz, właśnie mam takie wizje samej siebie, z tym, że jeśli się nie zmienię, to prawdopodobnie będę do tego ważyć 100kg i mieć blizny na całym ciele od okaleczania :O o depresji i nerwicy nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość jest z definicji głupia. Jeżeli boisz się zrobić z siebie idiotkę, to nigdy jej nie zaznasz. Czym jest pewność siebie? To, kiedy robisz to, co uważasz za ważne, a ludziom, którzy uważają inaczej, śmiejesz się w twarz. Nie bój się zaryzykować, nawet, jeżeli okaże się to porażką. Jak to mówią, żeby mieć miękkie serce, trzeba mieć twardą dupę, a żeby mieć twardą dupę, trzeba nie jednego kopa zaliczyć. Jeszcze wiele żab się nacałujesz, zanim znajdziesz księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara tęcza
Numero duo => No właśnie z pewnością siebie i podejmowamniem ryzyka mam problemy, bo jestem wrażliwa i nie chcę ryzykować stresu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×