Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfgh

problem z facetem w łózku

Polecane posty

Gość sdfgh
nie mowie ze to jest dla mnie ogromny problem, bo zdaje sobie sprawe z tego ze na to potrzeba roche wiecej czasu. napislalam tutaj dlatego bo nigdy sie z czyms takim nie spotkalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję, mój za pierwszym razem może i godzinę, ale może i 5 minut. Tak sobie już wyćwiczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przestan sie martwic jak narazie. Daj mu czasu, jak nie przejdzie to mozecie probowac roznych sposobow na to. Narazie wylacz forum, odprez sie i nie mysl o tym wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei nie moge sie odpręży i nie myslec o tym bo siedze w pracy, jest nudno i nawet nei mam z kim o tym tutaj pogadac. a jedynym sposobem na poznanie odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie jest w tej chwili to forum i WY:) P.S zmeiniłam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie z tego sprawe ze to jest zbyt krótki czas, ze nei znamy sie dobrze i swoich ciał ale on wczesniej nigdy nie miał takiego problemu i dlatego zastanawiam sie czy moze to ze mna jest cos nei tak. moze powinnismy dac sobei narazie spokoj z seksem i sie lepiej poznac?? no ale z drugiej strony jak sie bedziemy powstrzymywac to problem nie zniknie tylko bedzie sie ciagnał nadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamo z niego i tyle Porzuc go i odezwij sie do mnie Ja sie dobrze toba zaopiekuje i nie chodzi o sex :) a bezpieczensto opiekunczosc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpieczenstwo, opiekuńczosc to wszytko juz mam, on jest naprawde wspanialym facetem, jest tez przystojny i boje sie troche ze jak nadal nie bedzie nam sie udawoalo to moze zechciec sprobowac z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna krew replay
nie pójdzie do innej - Ty dokładnie wiesz co masz robic. Coraz dalej i dalej i intensywniej wulkaniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,ze mu zależy i ze sie stara ale może bedzie chciał sie przekonac czy z inna bedzie inaczej... o miłosci narazie nei ma mowy bo jest za wczesnie wiec niby co go trzyma?? ja jestem wyrozumiala ale jego przekonania ze za bardzo go podniecam nei docieraja do mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna krew replay
po obejrzeniu zdjęcia ale nie tylko, chciałbym z Tobą spróbować. Ciekawy jestem jaką Ty jesteś osobą. Pomarzyć mogę- dobrze, że miałem od Ciebie kobiety jeszcze ładniejsze... i także czułe,ogniste i zmysłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie,ze Cie zostawi. Dochodzi tak szybko, bo sie mu strasznie podobasz ( Skoro twierdzi,ze wczesniej tak nie mial..). Wiec nie masz sie o co martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze jestem osoba wyrozumiala. wczesniej mialam kilku partnerów i nigdy sie z takim czyms nie spotkałam. wiem ze jestem troche niecierpliwa ale tez chciała bym czeprac jakas przyjemnosc, chociaz dawanie jej tez jest jakas tam forma przyjemnosci. a moze po prostu powiniśmy rezygnowac z gry wstepnej a pozniej powinnam lezec jak kloda zeby sie nacieszyc seksem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak poczekac bo wiem ze warto... może miesiac to rzeczywiscie zbyt krotko by sie poznac i z czasem bedzie coraz lepiej. jeszcze jedno pytanko... myslicie ze powinnismy dalej probowac czy na jakiś czas dac sobie spokoj z seksem i dac chlopakowi ochlonac???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyyy
skoro facet doświadczony w tych sprawach to powinien wiedzieć jak "powstrzymać" się przed wczesnym wytryskiem tak długo aż zadowoli partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialismy i mowil ze miał wczesniej jakies partnerki wiec chyba doswiadczony jest. zreszta wie jak sprawic zeby bylo mi przyjemnie i milo wiec tymbardziej jestem przekonana o tym ze mnie nei sklamal w tej kwestii. twierdzi tylko ze wczesneij tak nie mial i ze to przy mnie sie tak dzieje. ostatni raz przede mna uprawial seks 3 miesiace temu wiec za pierwszym razem myslama ze to dlatego taks ie dzieje no ale spotykamy sie ok.miesiaca a seks uprawiamy codziennie po kilka razy i za kazdym razem jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet za to zaczął mieć problem z utrzymaniem erekcji w trakcie. Sfrustrował się tym na początku, ale potem poszedł do lekarza i teraz przed seksem bierze tabletkę maxigry go i ma znowu mocną erekcję i może naprawdę długo się kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×