Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

jestem kurduplem

Polecane posty

Obecny zapuszcza ;) Mam nadzieję, że wystarczy mu cierpliwości. Kiedyś miał długie, widziałam zdjęcia. Ciasteczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja miałam długowłosych B) Ale takich z krótkimi też. A co do tego demota to zdecydowanie prawda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się boję,że wyłysieję :D póki co mam gęste włosy,ale to może się zmienić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi facet powiedział już na początku, że na pewno wyłysieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiekniejsze wlosy jakie w zyciu widzialam u faceta mial maz mojej przyjaciolki Dluuuugie geeeeste i za dupe tylko ona niestety lubi krotko scietych i brodatych, no i sie biedak dostosowal (ale od 10 lat go podpuszczam do zapuszczania :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obecny siwieje, ale raczej nie wyłysieje ;) Już pisałam, że zapuszcza włosy :) Tamten poprzedni był łysy w wieku 27 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee Izotek,męcze się z syfami już od kilku lat,a to podobno najskuteczniejszy lek na to,ale pełno ma skutków ubocznych,wypadanie włosów,suchość oczu,senność,wysychanie ust itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Sarin. Skutki uboczne nie zawsze się pojawiają, więc głowa do góry :) Energiczna, mój wymyślił sobie, że zacznie zapuszczać po 40 - tce :D Wolałabym wcześniej ;) Znam kolesia w wieku 37, a włosy ma takie, że o rajuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×