Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szafirek....

Bukiet dla swiadkowej?

Polecane posty

Gość szafirek....

Czy Wasze swiadkowe beda mialy bukiet? I jesli tak to z tych samych kwiatkow co Wasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
U nas świadkowie nie będą mieli kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała różyczki, a dla świadkowej taki sam tylko że mniejszy, albo jeśli się zdecyduje (świadkowa) taką bransoletkę z różyczek na druciku, tak aby miała wolne ręce i mogła mi pomóc z welonem, trenem i innym ustrojstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asga
ja mialam bukiet z rózowych róż a swiadkowa z bialych mniejsza wiazanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet
kto kupuje bukiet dla świadkowej i PM? Świadkowa? Pytam, bo nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycją jest (było), że bukiet dla Świadkowej kupowali Pani Młoda i Pan Młody. Czasem, ale to już rzadziej, kwiaty dla Świadkowej kupuje Świadek. A tutaj masz propozycje bukietów dla Świadkowej (pamiętaj, że powinien nawiązywać do twojego) :) http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20dla%20Druhen/index.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet
czyli PM mnie wmanewrowała, bo wzięła ode mnie 300 na bukiet dla siebie i dla mnie (świadkowej), chciałam kupić sobie sama ten bukiet, to stwierdziła, że tak nie może być, bo mają być "dopasowane do siebie" mimo, że mówiłam, że wolę kwiaty takie na rękę (bo to wygodniejsze) to i tak zamówiła bukiet do tego jeszcze bukietu sobie nie zostawię, bo będzie "rzucać" moim, bo ona swój chce zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Bardzo wiele Panien Młodych traktuje bukiet Świadkowej, jak swój "zapasowy" na czas oczepin. Trochę to smutne i nieco egoistyczne. Dlatego warto porozmawiać na ten temat z koleżanką/przyjaciółką i ustalić, co będzie z kwiatami: czy mają być on upominkiem dla Świadkowej czy też drugim bukietem Panny Młodej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukiet
nie było żadnego ustalania, prosiłam o kwiaty za rękę, to i tak zrobiła po swojemu, a o tym, że będzie rzucać bukietem "świadkowej" powiedziała, jak już dałam kasę na kwiatki... życie... a teraz się nie będę już odzywać, niech jej na zdrowie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze bukiety kupuje swiadek po drugie bukietem sie nie rzuca tylko welonem mialam bukiet z rozowych roz a swiadkowa z bialych roz i z rozowych gozdzikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze bukiety kupuje swiadek - mi kupił facet z którym wtedy byłam a nie świadek z którym miałam stać w kościele i wcale nie muszą być to takie same bukiety po drugie bukietem sie nie rzuca tylko welonem - rzuca się czym chce welonem albo bukietem albo w ogóle nie ma się oczepin jak ktoś nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rzucaj sie tak garnkowiczko - gdzie tu widzisz jakiekolwiek rzucanie się? po prostu ile krajów tyle obyczajów to że u ciebie jest tak nie znaczy że wszędzie na weselach tak samo musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggsfdyh
U mnie jest przyjete ze bukiet kupuje albo Panna Młoda albo sama swiadkowa ale tylko dla siebie. Poza tym ten bukiet swiadkowej zostawia sie w kosciele na oltarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest przyjete ze bukiet kupuje albo Panna Młoda albo sama swiadkowa ale tylko dla siebie. Poza tym ten bukiet swiadkowej zostawia sie w kosciele na oltarzu. co kraj to obyczaj :) i nas jest tak jak pisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafirek.... Czy Wasze swiadkowe beda mialy bukiet? I jesli tak to z tych samych kwiatkow co Wasz? to zależy jak już się ugadacie :) ja miałam całkiem inny będąc świadkową coś w tym stylu : http://www.oprawakwiatowa.pl/e-sklep/images/11.jpg tylko w mikrofonie i miał więcej tych zielonych długich wypuszczonych :P a siostra miała taki trójkątny z jasnoróżowych róż z tym że róże nie były do końca rozwinięte i bukiet nie wydawał się duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×