Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zastanawia mnie to.

usuwacie numery byłego/byłej?

Polecane posty

Gość Zastanawia mnie to.

Może troche dziwne pytanie, ale zastanawia mnie czemu niektórzy ludzie po rozstaniu usuwaja numer gg swojego byłego czy byłej a inni nie? To samo sie tyczy telefonu. A Wy jak zrobiliście i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokalizacja częstochowa
ja bym usunęła,aby szybciej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak usuwam.Niektórzy moi ex mieli nr tel swoich byłych w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek999
ja nie usuwam zreszta znalem jej nr na pamiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka moda niestety ... Na złośc , na przekór ,niech ta osoba poczuje sie zlekceważona To dziecinne zachowanie ale jakie częste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki-blondas nl
GG wywaliłem, bo opisy rozpieprzały mi psychikę. Telefonu zostawiłem razem ze zdjęciem... Właściwie to też noszę cały czas jej fotkę w sakiewce... I nie tylko to :( Przegrałem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś poyebany
ja nie usuwam.. zazwyczaj to ze mną ktoś zrywa ;) usuwam tylko numery ludzi którzy są mi zupełnie obojętni i mam ich gdzieś. na mojej liście kontaktów w gg jest 20 osób. lubie czasem śledzić czyjeś opisy, nawet jeśli się nie odzywam do tych osób :) w telefonie kontaktów mam chyba z 200 z tego codzienny kontakt mam tylko z mamą, tatą i siostrami.. i nikim innym. raz na jakiś czas pisze z jakimś chłopakiem, albo kimś.. czasem dzwonie coś zamówić, albo załatwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie to.
Właśnie nie wiem jak to odbierać. Ja nie usunęłam ani numeru gg, ani numeru telefonu czy tez maila. Mimo to sie z nim nie kontaktuję. Może tak robia ludzie których mogłoby korcic żeby sie odezwać, albo którzy chcą definitywnie zapomniec o tej drugiej osobie? Zastanawiające... Najdziwniejsze jest to, że wiem że poprzedniej byłej dziewczyny numer gg miał mimo że mu nieźle za skórę zaszła i tez rozstali sie w cięzkich okolicznościach. Jak to odbierac według Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda1982
mam nr telefonu tylko jednego byłego, dwóch usunęłam bo to były toksyczne związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie to.
cóż mnie chyba ma w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś poyebany
niebieskooki-blondas kiedyś chłopak wmawiał mi, że nosi moje zdjęcie w portfelu, nie ma dnia, żeby o mnie nie myślał... w końcu sam ze mnie zrezygnował, a po 2 miesiącach znowu w przypływie czułości uznał, że często chodzi w okolicach mojego domu z nadzieją, że mnie spotka przypadkiem.. :( przykro mi jak o tym pomyśle, bo chciałam z nim być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowiej byloby
usunac nr ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze gdzies tam w srodku zyjemy nadzieja, ze relacje sie poprawia ? ja nie usunelam nr to nie byl moj ktos a zwyczajnie ktos i czasem poszedl jakis sms niekoniecznie adresowany do tej osoby i o zgrozo, nie napiszeco sie narobilo przez ta moja slabosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooki-blondas nl
jesteś poyebany - proponuję zmianę nicka :D A u mnie było jakby inaczej... To ze mnie zrezygnowano. I próbowałem walczyć, ale widać nie potrafię już nic zmienić. Ona ma innego. Naprawdę przegrałem boleśnie... Zostało mi tylko zdjęcie, pamięć o Niej i uczucie. I reszta życia, by zrobić coś, co i tak zawsze będzie na drugim planie... Ale numeru i tak nie usunę. A zdjęcia nie wyrzucę, choć staram się jak najrzadziej oglądać. Próbuję postawić krok do przodu... ale... na prawdę nie ma gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie to.
Czyli raczej usuwacie numery jeśli jeszcze cos czujecie do tej osoby czy jak juz nie czujecie. Ja moge powiedziec, że czuje i nie usunęłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
ja usunęłam żeby mnie nigdy nie korciło by napisać czy zadzwonić. poza tym miało to dla mnie pewien symboliczny wydźwięk wykasowanie numeru= usunięcie z życia. jeszcze gdyby tylko dało się wykasować niektóre wspomnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink14
ja usunelam bo jest mi ten nr zupelnie niepotrzebny. ani nie balam sie,ze przypadkiem cos napisze ani nie mialam nadziei ze miedzy nami sie poprawi. ja tego nie chce:) mam wyjebane wiec usunelam zeby mi telefonu nie zasmiecal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie to.
A jest ktos kto usunął z myślą, że nie chce kontaktu a po czasie przywrócil te numery albo szukal kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawia mnie to.
Proszę, odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usunelam i juz
zamknelam ten rozdzial w zyciu koniec to koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna również nie usunęła numeru ani sms.W dodatku gdy go spotkała parę dni temu z jej koleżanka wpadła w rozpacz i 30 min płakała o typa który ją krzywdził...Próbowałem być wyrozumiały i naprawdę mogłem to zrozumieć ale gdy poprosiłem by usunęła jego sms odmówiła.Teraz widzę ,ze wraca myślami do niego.Pytając czy go kocha skierowała głowę w bok i powiedziała nie.Pytając czy coś czuje odpowiedziała,sentyment.Jesteśmy z sobą pół roku, która dziewczyna płacze 30 min za byłym będąc w związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęło kilkanaście dni i też już nie mam ani numeru ani zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ciągle trzymam choć chcę skasować. Wciąż mam nadzieję, że on się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę mieć numerów których nie używam w telefonie i co jakiś czas robię porządek w kontaktach na początku związku obydwoje usunęliśmy numery naszych ex czy innych dziwnych ludzi z przeszłości bo nie są nam do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 15:12, Gość Zastanawia mnie to. napisał:

Może troche dziwne pytanie, ale zastanawia mnie czemu niektórzy ludzie po rozstaniu usuwaja numer gg swojego byłego czy byłej a inni nie? To samo sie tyczy telefonu. A Wy jak zrobiliście i dlaczego?

usuwam, dre zdjęcia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×