Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała_myszka_

Badania prenatalne

Polecane posty

Kiedy miałyście pierwsze badania prenatalne? Ja mam jutro pierwsze badanie choć jestem dopiero w 11 tygodniu. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Tak mi kazała lekarka, choć ja się teraz zaczynam martwić, że będzie trzeba je powtórzyć, że nic nie będzie można sprawdzić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za wcześnie, chyba właśnie na tym etapie, można rozpoznać, czy dziecko będzie miało zespół Downa, zresztą w internecie jest sporo na ten temat, poszukaj sobie, ja znalazłam mnóstwo publikacji, ale już było za późno, a lekarka nic mi nie powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno można je robić pomiędzy 11 a 14 tygodniem. Ja idę na nie 2 dnia 11 tygodnia, dlatego pytam, czy to nie jest zbyt wcześnie. Już mnie ktoś straszył, że to bez sensu, że nic nie wyjdzie, że będą niewiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione na początku 13 tygodnia. Wg mnie 11 tydz. nie jest za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnioskuje....
a gdy wyjdzie wtedy na tych badaniach zespol downa to co wtedy?? usuwa sie czy co? sorry ale pytam prosto z mostu bo nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zależy od rodziców. Przyznam, że nie myślałam o tym. Bardziej skupiam się na tym, że z obecną medycyną można leczyć dzieci już w łonie matki, więc warto iść na badania, które wykryją uleczalne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×