Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaszmorowe wzgórza

mieszkanie z teściową....

Polecane posty

Gość Słodka Rozalka
to miłe ze pozwalasz im robic co chcą w ich domu....zenuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda utleniona
mi jakby obca baba choc raz pisneła wywaliła bym ją z domu na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotek
Sardynia- ja nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...Może wytłumacz. Przeciez wprowadzasz się do czyjegoś domu- po prostu zobacz jak się będzie układac. Moja rada- wynajmijcie coś. Tak jest najzdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej mało prawdopodobne- kasa... Proszę wszystkich o zrozumienie mojej intencji. Nie chcę rządzić teściami. Szanuję ich tylko nie chcę tańczyć jak mi zagrają. I teraz pytanie jak to kulturalnie dać do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej mało prawdopodobne- kasa... Proszę wszystkich o zrozumienie mojej intencji. Nie chcę rządzić teściami. Szanuję ich tylko nie chcę tańczyć jak mi zagrają. I teraz pytanie jak to kulturalnie dać do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
wprowadz sie i mieszkaj z nimi ..nasze rady tu nic nie wniosa a tym bardziej nic nie zmienią..życie zweryfikuje najlepiej twoje oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś w jej domu
i ona ustala zasady . Po co w ogóle chcesz przeprowadzać jakąś rozmowę ? Zamiast gadać po prostu pokaż jej , że sama za siebie będziesz decydować . Zamiast malować paznokci na kolor jaki ona mówi , malujesz jak chcesz , tak samo w przypadku ciasta , nie jesz to nie jesz a nie wcinasz wszystko potulnie jak baranek :O I nie wykręcaj się , że " jesteś na diecie bla bla bla " tylko nie i już ! I tak samo w innych sytuacjach . I naprawdę , zamiast czekać ten rok aż wybudujecie nowe pomieszczenia , zacznijcie gromadzić pieniądze , i idźcie na swoje , bo to jej dom i ona pewnie jak się zdenerwuje , to Wam niezłe bagno z życia zrobi , bo nie wierzę , że będzie miła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia misia
Boże ja bym nigdy na to nie poszła :O:O:O w życiu naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
prawda jest taka ze nie ma nic gorszego jak mieszkanie z tesciami w ich domu...przyjdzie czas ze pokazą kto gra tam pierwsze skrzypce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu już tylko miesiąc.. Nie wiem ale naprawdę nie odpowiada mi taki stan rzeczy. Mam wolne mieszkanie ale skoro to też jest duże..:-( Może jednak są i porządne teściowe(w dobrym znaczeniu tego słowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia misia
ja się przekonuję na szczęście teraz jaka jest teściowa więc już wiem za wczasu że se życia w horror nie zamienię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowierzam w to co widze
ty zwyczajnie chcesz by tanczyli jak ty zagrasz....daruj sobie..... przeciez to ty wprowadzasz sie do ich domu a nie na odwrot.!...jesli ci nie pasuje niech przyszly malzonek wprowadzi sie do ciebie...tam nie bedziesz musiala "podporzadkowywac" sie..... a to ze nie ma kasy to nie jest tlumaczenie by nie isc na swoje! Najlepiej powiedziec ze sie czegos nie ma albo nie ma jak....JAK SIE CHCE to mozna wystarczy tylko troche sie postarac!! aha i nie zerowac na innych.....zbyt wczesnio ich usmiercasz kochana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
jak sie nie przewrócisz to sie nie nauczysz..idz ,zamieszkaj tam i przekonasz sie jaka jest rzeczywistosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia misia
teściowa za mocno powiedziane :P nie jesteśmy małż. ale kiedyś tam w przyszłości chcemy wziąć ślub ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Już niedługo chyba się zacznie. Zobaczę jak będzie. Lubię być niezależna, sama decydować o swoim losie i wolnym czasie-jeśli takowy w ogóle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
to Ty nie wiesz nawet co to za osoba ta twoja tesciowa?,nie znasz jej czy jak?,bo jesli sie kogos zna to mozna chyba wyobrazic sobie jak to bedzie wygladalo? A moze to Ty okazesz sie jedza a tesciowa spoko babka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kiego się pobieracie
skoro was głąby nie stać na życie na własny rachunek, tylko macie zamiar żerować na teściach. Porażka!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum strona glowna
niestety, tak jak ktos wczesniej naipsal - w domu moze byc tylko jedna gospodynia i tak sie sklada ze w Twoim wypadku bedzie nia tesciowa. zreszta to Ty sie wprowadzasz do nich, wiec niestety bedziesz musiala w wielu sprawach ustepowac. jesli chodzi o Twoje zycie malrzenskie, jak tylko pojawi sie pierwszy obraz wtracania sie musisz spokojnie im powiedziec, ze to Wasze malrzenstwo i wy bedziecie decydowac co dla Was dobre a co zle. zaznacz ze cenisz sobie rady ale wolalabys to siamto sramto zrobic tak jak uwazasz sama czy razem z mezem uwazacie. bardzo tez jest waznej jak bedzie sie zachowywal Twoj przyszly maz, bo jesli to maminsynek i bedzie sobie baaardzo cenil pomoc mamy w Waszym malrzenstwie to niestety jestes na przegranej pozycji, z tesciowa nie wygrasz . mam nadzieje ze macie juz wszystko omowione z tesciami jesli chodzi o rachunki, obiady itd. kto gotuje, kto sprzata, kto robi zakupy. absolutnie nie zgodz sie na "wszystko wspolne"- np jedzenie. wez pod uwage ze jesli Twoj przyszly maz jest jedynakiem to jego mama "bedzie najlepiej wiedziec" co masz mu gotowac, jak prasowac, i pewnie jak seks powinnas z nim uprawiac. bez konfliktow sie nie obejdzie nawet gdybyscie sie oboje zesraly.. faceci maja to do siebie ze nie widza tego ze matka czy ojciec sie wtraca do zycia mlodych, widzi to zazwyczaj zona, on nie wiedzi problemu zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powykręcana
Autorko, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
chodzi nam o to ze u tesciów bedziesz jedynie gosciem,żoną ich syną a formalnie obcym człowiekiem...nikt normalny przeciez nie tolerował by gdyby ktos szarogęsił sie w jego domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×