Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

facet atrakcyjny

Polecane posty

ja mam takiego kolege,ktory ma gora 170cm,ale tak niesamowita twarz,ze nie ma dzeiwczyny,zeby nie zwrocila na niego uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm,ale tylko na zwróceniu uwagi się kończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha taka jedna
no z czego mam kpić ?z mojego ideału mężczyzny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacxzy laski sie kleja,ale on nie jest chyba gotowy na zwiazek.duzo podrozuje,sam mowi,ze jeszcze nie chce tej kontroli.to bardzo fajny chlopak,wesoly,pomocny,cieply,zaradny...ale trzeba miec ogromna cierpliwosc do jego wyjazdow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha taka jedna
Każdy lubi mieć od czasu do czasu swój świat , normalne, ja też mając te trzydzieści nie lubię być kontrolowana typu : po co ? gdzie? na jak długo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
ale pytanie było o atrakcyjny a nie przystojny :P. Jak to skomentowała kiedyś znajoma: obiektywnie przystojny facet jest wysoki, nie jest gruby i ma włosy ;). Atrakcyjny facet to jednak znacznie szersze pojęcie niż "przystojny". No i dla każdego co innego jest atrakcyjne. Ja ostatnio padłam jak koleżanka opisywała kolegę : ten Marcin wiesz ten przystojny. Druga się zgodziła bardzo entuzjastycznie a ja nie wiedziałam o kogo chodzi. No i jak ów kumpel przyszedł to cóż okazało się, że w moja definicja przystojności jest zdecydowanie inna niż definicja moich koleżanek. Może to i lepiej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×