Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .......Bianko.....
Nieznudzony Szkoda że nie wiedziałam wcześniej Mogłeś zachaczyć kosiareczką o moja posesje:D Pytasz kto by Ciebie chciał trudne pytanie ;> Wysoki to dobrze:D Dalej poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś na pewno można dorobić. Np. występy w klubach dla gejów :P Ale się przed nami odkryłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Fajnie Nie dokuczaj:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Fajnie Właściwie to tu nikt przed nikim chyba jeszcze sie nie odkrył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co dalej..Bianko?? A zresztą...;) 185 cm /90kg i "reszta" też z w normie! Kropciu, pytałas czy nie dorabiam i to TY pytałas, więc Ciebie tez zapytałem czy wiesz jak to się dorabia!?:) Ale zostawmy to...OK!???;) Fajnie,... hmmm???, nęcące to:P A ile mozna kasy wyciągnąć w jeden wieczór??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Nom....to lece za godzine mam gości:P następnym razem wyłącze telefon albo powiem że nikogo nie ma w domu nawet mnie:P:D Bawcie sie dobrze. Tygrysku ja naprawde zartuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:41 Fajnie W sumie... nie wiadomo tak do końca co Nieznudzony robi wieczorami, może jest drag queen Coś z tym zrobię, nie wiem jeszcze co NIEZNUDZONY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie:)) heh,.... chyba jednak nie skorzystam! Mam dobrze płatne zajęcie, wygodny czas pracy, i nie lubie umizgów gości tej samej płci, chociaz nie przeszkadza mi istnienie takich. Zdecydowanie wolę normalne relacje pomiędzy płciami, i chwała Najwyższemu,jakos nie mam z tym problemów:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Fajnie To było nie na poziomie. Nieznasz Nieznudzonego, więc nie pisz takich bzdetów. Zmykam:D nie wiem co mam ubrć aby skutecznie bronic się przed komarami, Fajnie to dzis mam do kogo się przytulić:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko zeby sie bronic przed komarami trzeba sie ubrac w offa albo inne cos podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kto dzis spedza sobotni wieczor na kafe?;) B udanego grillowania, bez ukaszen komarow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa, bo nie chce mi się uczyć :O Mamunia robi szarlotkę z chałwą! :D Gdzie, Nieznudzony? Z kim? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała... Mogłoby być nawet u kogoś miłego, niekoniecznie u siebie ;) Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×