Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

A zdradzę:)...jedną zołzę spotkałem na forum!:P Niby miła,.. ale przemądrzała i musi miec ostatnie słowo;) To nie to Sett,oj nie;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjj m,yslalam ze to aj zolza jestem;) ostatnio mowil mi to kazdy men z ktorym siew spotykalam dluzej;) ale to byl dla mnei komplement:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, przecież Ty też jesteś zołza,.. i to jeszcze jaka!;P Ale To "Boziuuu" to akurat nie do Ciebie było. Do Ciebie to to----->😘....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N mniami:):P F bede trzymac w kciuki, oczy\wiscie w myslach:) bo musze jakos pisac na klaw:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE, troszke mnie dziwi temat fizyki, który masz do zdania. (zagadnienia mechaniki relatywistycznej) Nie pamietam, żeby na polibudzie był taki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam trochę czasu, więc możesz zacząć trzymać dopiero w przyszłym tygodniu :D Na razie nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat jest na mechatronice i też tego nie miał, ale mój wydział jest wyjątkowy i każą nam to umieć :P Ale nie powiem, ciekawe to jest całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F mam nadzieje ze bedzie piateczka a przynajmniej czworeczka:D ale co by nie bylo i tak dla mnie jestes wielka:D;) N dobre, coraz lepsze:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątki ostatnio miałam w liceum na "informatyce" :D Dobra, lecę do sklepu po coś słodkiego i wracam do książek. Pozdrawiaaam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, mozliwe że tak jest.:) Zreszta, sa różnice w programach w kazdej Alma Mater.:) A na dodatek kilkanaście lat do tyłu, to tez inksze inkszości były:) Settt, możesz byc spokojna, na razie jest tego do oporu ( gorzej może być juz w piatek, a w sobote to po ptokach:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Cze....;) Wszystkim Nieznudzony To Ty robisz te placki dla mnie:P uwielbiam zurawinowy dzemik i owoce swieze😘 Wpadne wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ Seciu, dziękuję za piosenkę. ;)Nie dla mnie była, ale dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Nieznudzony Ja tez robie sper placki, wiec moze jutro ja dla Ciebie tez wymysle pyszne😘;) Linger Cze..;) Wielbiciel Moze jestes rybakiem? grrrrr Za oknem burza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×