Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .....Binko....
Hieznudzony Ja tez nie qmam o co kaman:D;) A o moja glowe to badz sopkojny mam jeszcze na miejscu;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko;) Setunia Nie wiem kto wymyślił ten stryszek ala ja juz dzisiaJ NIC QMAMAM tylko same psoty mi w głowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Przepraszam :D:D tak jakos to wskoczylo:D NIEZNUDZONY* buziak;):D😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko! Napisałaś to: -------------------------------------- .....Binko.... Nieznudzony Drobna podpowiedz jak piszom to odpisuj Bo mnie sie czepiajom A ja taka grzeszna jezem ---------------------------------------- Więc chyba wiesz co napisałas i po co to napisałas!? To mi wyjaśnij, gdyz zupełnie tego nie rozumiem, i w związku z tym, Twoja wypowiedź traci sens!!!! A chciało by sie widzieć,co inni mają na mysli :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
TO JA JESTEM ZADNE????? ; ( odrazu poczulam sie lepiej..... ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
OK juz nie przeszkadzam. ide stad jak mnie nie ma .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as jakies zamieszenia:P oj burzliwy ten top;) Ciekawe czy wielbiciel Bianko wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobacz Settt:( Bianko narozrabiała, nie odpowiedziała na moje pytanie, uczepiła się jedne nierzamierzonego słowa i uciekła!! I jak tu z nią roamawiac??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznudzony, w swej wrodzonej, niebywałej skromności powiem, że doskonale wiem, iż zawsze miło Ci mnie widzieć. :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest tam post ze słowem "Żadne Bianko..." Ale przecież to nie powód do obrazy, bo to jest tylko wyrażenie, może mało wyszukane, ale zwykłe, potoczne wyrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger, no przestań...blefujesz, wcale nie wiesz, że miło mi Cie widzieć,.. musiałem dopieroto powiedzieć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N wyluzuj:) przeciez sie nikt nei obrazil na nikogo!:) Koliberku wpadaj tu keidy masz ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, bo to przecież oczywiste. :P Wszyscy cieszą się na mój widok. :P ;) Znikam... ;) Bo ja tu tylko na momenta się zjawiłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Settt😘.................................................................... .....................................:*!\ (jeden,..ale jaki długi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ale wymysliles! nigdy w zyciu! Ty chyba sobie am wysylasz na ppomarnczowo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....Binko....
Dobrze juz sie przyznam ja sie nie dniewam Bianko to tylko nik ale chcialam to nieszczesne buzi:P;) a tu nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×