Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość .....Bianko....
Cze..;)Dziewczyny Tak.... ja zaspałam:P;) Lece mam mało czasu, wpadne pózniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem bo mnie już tak nazywają, ptaszkiem latającym, chciałabym być nim ale się nie da:D. Skrzydeł sobie nie dorobię ja Ikar i Dedal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku, skrzydeł sobie nie dorobisz, fakt, ale mówią, że uduchowienie dodaje coś takiego .:) Ja znam jeszcze inne okoliczności, które też ich dodają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tys prowda:P. Ale gdybym do każdego na ulicy podchodził z uśmiechem....., to dziwnie by ludzie na mnie patrzyli.....??? Myślę, że lepiej z wyciągniętą ręką podejść, wtedy może ktoś choć ze dwa złote wcisnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko.....
Nieznudzony Dzieńdobry;) Nie mozna uśmiechać sie każdego dnia to fakt.... A *skrzydła* to ja dzisiaj mam podniesione do góry:D więc latam od włochatego do pracowni, zle się czuje, pewnie do weta pojade. Narka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie usmiechac codziennie to rozsiewa pozytywna aure jak sie ktos usmiecha to przewaznie automatycznie druga osoba widzac to tez sie usmiecha bo to jest takie nasladownictwo;) [ale to moj poglad ] Bianko usciskaj wiec delikatnie D, mam nadzieje ze wet cos zaradzi!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pozytywna energia dzis ze mnie sie uwolniła :)Chyba za ładnie wygladam dzis bo wzbudzam w kolezankach zazdrosc :P najwazniejsze ze u facetow usmiech..akurat teraz gdy najmniej potrzebuje faceta ;/ no ale to zawsze jakas motywacja :P Miłego przedpołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie patrzy ha ha wszyscy czytaja,no ale latek mam nie wiele ..młoda jeszcze jestem aczkolwiek dawno pełnoletnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×