Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

wrocilam ;) bylam ok zawsze to ajkies wyjscie z domu,,,,,,,,, N 🌻 cichutkie siedzenie do Ciebie nie podobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chbya wszystko moja wina ta kwasna mina ale sie zrymowalo moze powinnam stad odejsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Wróciłam do biegania i jest ciężko :O a jeszcze czeka mnie nauka :( i basen :) Ale na razie Chirurdzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pokażę jeno żem żyw, co by niektóre się nie cieszyły, i co by może niektóre łzy otarły (jak w zarozumiałości swojej mniemam_) .....;) Buziaki dla Was miłe 😘😘,...i dla Wronki też🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE,:))) nie pisz o chirurgach, doktorach, terapeutach, itp... bo zaraz myślę ( z zazdrością),że jakis tam łobuz kurację manualno-realną Ci aplikuje!:P Co daj Ci Boże, jak najczęściej i jak najdłużej, ale chciało by się uczestniczyć w takim seansie... osobiście, i stąd wyżej wspomniana zazdrość .;)))))))))))))) Ale to nieszkodliwe uczucie zazdrości, ot..takie tylko, z czystej życzliwości;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Och, Nieznudzony :D Ja wiem, że ty mi dobrze życzysz, ale chodziło tylko o serial. Łobuz pokazał na co go stać w piątek i sobotę, a teraz siedzi cicho i dobrze ;) :P Jestem po bieganiu i po pływaniu. Na basenie pierwszy raz to ja byłam "piedrołą" :D Muszę wrócić do kondycji z czasów trenowania, bo normalnie klęska. A jutro powtórka i idę do koleżanki się "uczyć", a potem na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAJNIE,.. a co to jest "piedroła"???:) Domyślam się, że to nic pochlebnego!?:) Bo co znaczy "pierdoła" to wiem, bo ja często jestem taka stara pierdoła na tym forum;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj literki mi się poprzestawiały, nie wiem czemu nawet :) Pierdoła, pierdoła... Były dzieciaki z SKSów i naprawdę pokazały klasę, poza tym, że byłam jeszcze na torze z babką między 30. a 40. rokiem życia, która non stop pływała kraulem. Ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie rób wiecej tego co robiłas ze smiechu, bo będzie pierwszy taki przypadek, i do gazet się dostaniesz, a kto wie, może i do do telewizji ( razem z tym mokrym krzesełkiem)!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×