Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Zapłakana nocko.... dlaczego sądzisz, że znudzony zyciem jestem??:) Ja się nigdy nie nudzę, życiem tym bardziej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
nieznudzony To mamy podobnie ja tez nie potrafie sie nudzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
Eno..... ja nie laze to raz :D a Maszkara?:D nio pieknie sie zwracasz do dziewczyn:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
Śpioch :P;) Śnij słodko Maszkarze;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
U mnie super księżyc, chmury i gwiazdy. Musiałąm sie przejechać BMW na spacer aby to zobaczyć;) SUPER. Miłych snów Setuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsdfsd
ale dzisiaj jest wtorek. trochę środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhy tez bym kciala bmw nie no ja bym kciala kabilakiem najlepiej w taka noc sie przejechac:D ej nei spie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mailam na mysli cadillaca:classic_cool: kto spac idzie? bo samej mi sie n ei chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
Setuś Ja lubie prowadzić Ty wiesz;) Musiałam sprawic sobie odrobine przyjemności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
fsdfsdfsdfsd A o co kaman z tą środą czy wtorkiem bo niekumam ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T o to pewnie ze juz mamy srode chociaz mozna tez jeszcze myslec ze wrtorek:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdfsdfsd
no bo dzis jest sroda nie piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloppsik
fsdfsdfsdfsd A co ma być tak ważnego w ten nieszczęsny piątek?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko, Śpiochy wszelakiego autoramentu:) Śpijcie i śnijcie bo warto. Śnijcie kolorowo, cieplunio i z fantazją. A gdyby tematu brakowało...., nie tylko podpowiedziami służę , ale i motywem, z sobą w roli głównej.;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
nieznudzony Siemanko;) Jakie śpiochy? Już nie śpisz? czy jeszcze nie śpisz? Miłego dnia;* Wszystkim życze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) JUŻ nie spałem! ...i do rana marzyłem.;) ...marzyłem o rzeczach pięknych i wzniosłych, o zjawiskach prawie nieziemskich, podnoszących poziom adrenaliny.Wyobraźnia podsuwała tak piękne, tak ponętne widoki, że ani rusz usnąć się nie dawało. To były wspomnienia, ale i twórcze nowe wizje też...... Wizje podbudowane wspomnieniami wyrytymi głęboko w pamięci, były bardzo wyraziste, prawie realne, ale niestety były to tylko wizje... Więc, żeby wizja ciałem się stała, odsunąłem koc i.... cdn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....TaliSman.....
.....i się obudziłeś;) :P;) Nieznudzony marzycielu;* Setuś Bedziesz wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..aaa własnie, że nie obudziłem, bo nie spałem!! cd ....i zacząłem zdejmować piżamkę..... Najpierw górę......, później powoli resztę, i poczułem...... cdn P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co poczułem??? cd. ..poczułem dziwną błogość, że zaraz spełnia się moje wizje, że zaraz poczuję ten boski smak... cdn. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ,że sam :)czasami sememu tez jest fajnie;)a poza tym :Dco poczułeś ?,może tak konkretniej co :D,czy zaliczyłeś wzwodzik ;):D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już, juz, zapodaję całośc....:)) )))))) JUŻ nie spałem! ...i do rana marzyłem. ...marzyłem o rzeczach pięknych i wzniosłych, o zjawiskach prawie nieziemskich, podnoszących poziom adrenaliny.Wyobraźnia podsuwała tak piękne, tak ponętne widoki, że ani rusz usnąć się nie dawało. To były wspomnienia, ale i twórcze nowe wizje też...... Wizje podbudowane wspomnieniami wyrytymi głęboko w pamięci , były bardzo wyraziste, prawie realne, ale niestety były to tylko wizje... Więc, żeby wizja ciałem się stała, odsunąłem koc.i zacząłem zdejmować piżamkę..... Najpierw górę......, później powoli resztę, i poczułem,....poczułem dziwną błogość, że zaraz spełnią się moje wizje, że zaraz poczuję ten boski smak. Byłem bez piżamy, mogłem już spełnic długo oczekiwane marzenie.....!! Szybciutko wziąłem w rękę to, co juz było od wieczora gotowe, i zacząłem pospiesznie działać, bo czułem zblizający sie finał poczynań. Więcośpiesznie nałożyłem na siebie przygotowane wieczorem ubranie i jeszcze szybciej udałem sie do lodówki, gdzie czekały na mnie wysnione, wymarzane i tak długo oczekiwane wiktuały. Oj była rozkosz,.... rozkosz zaczynająca sie od wrażeń wzrokowych. Później niebiańska rozkosz wrażeń smakowych....ekstaza, mało... niebo sie otwierało powoli... Reszta wrażeń w następnym odcinku.:P (jeżeli będzie to kogokolwiek interesowało;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia ewunia "... to co ,że sam czasami sememu tez jest fajnie..." ... a pewnie, że też, i mam nawet takowe wspomnienia, ale te, tylko na priv, jako że nie nie nadaja się one do publikacji na forum!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt,...nie pasiasta:O, takaaa w gruszeczki, ale też ładna. :) Mogę zademonstrować przy "okazji"!?:)) )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×