Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Pomyslności Ci życzę,> Bianko od kiedy TY< -- z wzajemnością:classic_cool: Jeśli prawdą jest co mówisz dziwię sie Tobie,ze nie zaczerniasz chyba ,ze............................właśnie teraz rozumię.Niegrzeczna byłaś? Ale są tak proste sposoby ominięcia tych przeszkód,że doprawdy nie kumam Twojej masochistycznej perwersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
Oczywiści ebyłam strasznie niegrzeczna i własnie cztyam że na topi którum posałam pisze Sara.... to tez moje.!>!>!>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za te miłe słowa, chociaż troszkę za wysoko mnie oceniasz. Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
Qurcze nie zozśmieszaj mnie :D ja i masochistka :D tez coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
orki za moje literki mam chyba zbyt długie paznokcie :D powaznie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
linger Miłych snów Jestes naprawde wartościowa Dziewczyną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
Bianko od kiedy TY na cafe nie moge podac maila bo na nk i fc uzywam tego samego;) znamy siem :D sama potrafie zaczernić nika ale bardzo Tobie dziekuje Jesteś Miły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
Nom i fajnie ;) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........Bianko....
Bianko od kiedy TY na cafe Nie wiem Kim Jestes ale miłe ze Jesteś;) sorki ale posze na .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........Bianko.....
Bianko od kiedy TY na cafe Przepraszam ;) Fajne sie czyta:D pisałam na fc;) i czacie jednocześnie i stąd kakie literówki;) Dobanoc Wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jest piękny słoneczny poranek, zwiastujący być może nowe tchnienie w naszym temacie?:) PS. Może poszły już sobie bałaganiarskie pomarańcze???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznudzony w realu
nie stać Cie na znajome śliczne dziewczyny? Nie gniewaj sie ,ze takie pytanie bezpośrednie daję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i stać..... i je miewam.:) Ale cóż, jestem człowiekiem i jak każdy przedstawiciel tego gatunku jestem ..zachłanny, i nieustannie próbuję...:) Uważam, że każdy, kto mówi: "wystarczy mi", ten nie idzie do przodu. A jeżeli nie idzie do przodu, to sie cofa.:) A tak naprawde to nie trafiłem jeszcze na właściwą kobietę, po bolesnym, dość odległym juz wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozostalych uczestników kafeteryjnych znajomosci w blasku uczucia do innych osób jeśli tak jest jak podajesz,co Cie powstrzymuje od zawierania znajomośći dalsze kafeteryjno-realnego.Przeciez jest potworny potencjal poznania sie tutaj i dalszego kontynuowania.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Bianko od kiedy TY na cafe Cze...;) Setus ;* Nieznudzony i pomaranczki ;) napisze tyle bywam szorstka;) prosze sie na mnie nie gniewac 🌻 Milej niedzieli 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Setuś co ja mogem za to że kocham kochane żarciki :D;) znasz mnie chyba nawet bardzo dobrze ❤️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Setuś ja nie mam fana :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×