Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolkaaaa

URZĄD PRACY A KOBIETA W CIĄŻY ???

Polecane posty

Gość Mariolkaaaa

Witam zapisałam się do urzędu pracy Teraz okazało się że jestem w ciąży co w związku z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba z zabowa
Nie bój zaby:) Masz ubezpieczenie Przez rok od urodzenia dziecka bedziesz na "macierzyńskim" tzn nie dostaniesz w tym czasie oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba z zabowa
No i gratuluję Ci Malucha.Dbaj o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
co musze doniesc do urzedu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna katastrofa
i co w związku z tym? boisz się że i tak nie umkniesz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba z zabowa
Słuchaj,ja nic nie donosiłam.. Było widac ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba z zabowa
Straszna katastrofo..Zobacz sobie najpierw jakie oferty są z up...Zapewniam,ze nic ciekawego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
zaswiadczenia ze jestem w ciazy tylko ? czy od kiedy wiem ze jestem ?>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna katastrofa
byc może,nie wiem dokładnie jakie są, ale autorka to mała cwaniarka,zarejestrowała się w urzedzie po to aby mieć darmowe ubezpieczenie na czas ciąży a wiadomo, że do pracy i tak jej nikt nie weźmie skoro ludzie/kobiety nie będące w ciąży jej nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftre
zaświadczenie, że jesteś w ciąży a potem, że urodziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
zadna cwaniara swoje prawa sa i ludzie z tego maja prawo korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
franka jestes tego pewna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna katastrofa
ale prawo jest po to aby je omijać,czyż nie autorko? ale Franka dobrze mówi i tak masz ubezpieczenie do końca ciązy czy będziesz zarejestrowana czy nie(pewnie tego nie wiedziałaś a raczej tego prawa:D), więc szkoda twojego chodzenia,jeszcze sobie nóżki przemęczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 10000000% byłam bez pracy jak byłam w ciąży :) miałam urzędowe ubezpieczenie zaraz ci link wyślę od 18 sierpnia 2009 roku jest taka ustawa że każdej ciężarnej należy się darmowe leczenie z pobytem w szpitalu także a 4,5 m-ca trwa macierzyński przy 1 dziecku (roczne dziecko mam więc jestem na bieżąco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
a jelsi juz jestem w urzedzie pracy to co mam zrobic zaniesc zaswiadczenie zeby mnie nei wypisali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tak samo jak ty. zaniosłam zaświadczenie że jestem w ciąży a po porodzie tylko doniosłam skrócony odpis aktu urodzenia i mam 20 tygodni urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
mummy3 na tym zaswidczeniu pisze ze jestes w ciazy czy tez tydzien ciazy i pierwsze badanie czy cos >??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zaświadczenie bierzesz od gina i tak jest rubryka do kogo to zaświadczenie, co ci jest (w tym wypadku ciążą tydzień ciąży...) pieczęć i zanosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy tak trudno Ci zadzwonic do UP i sie zapytac ? Tam mialabys wszystkie info z pierwszej reki. A nie Ty sie na kafe pytasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franko Oczywiście,ze masz rację z tym macierzyńskim.U mnie w up tak nazywają okres ochronny,w którym kobieta bezrobotna po urodzeniu dziecka nie otrzyma propozycji pracy.Włąsnie dlatego "macierzynski" był w nawiasach. Potwierdzam,ze każda kobieta ,która jest w ciaży ma w Polsce prawo do darmowego leczenia w trakcie ciaży i połogu. I pamiętajcie ,ze mozecie w trakcie ciązy wyleczyć kanałowo wszystkie zęby na nfz a nie tylko przednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I posłuchaj Franki z tym szukaniem pracy...dopóki ciąza jest wczesna... Później spokojnie idziesz na zwolnienie i jeszcze Ci płacą :) Ale praca musi być na umowę o pracę ,zadne umowy zlecenia... Franka..A pamietasz jak to jest z tym 3miesiącem ciąży?Coś tam było,ze jak jest umowa o pracę,to nie mogą zwolnić jak ciąża trwa 3miesiące? Kurcze,nie pamietam a nie chcę jej źle doradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o połogu nie wiedziałam, sądziłam że tylko do porodu jest ubezpieczenie :) ja w końcu przykombinowałam z pracą ale początki ciąży miałam z ubezpieczeniem urzędowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
jagoda369 przymknij ryj :D A co do reszty no tak tz zrobie z tym zaswiadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być umowa o pracę na mim 3 miesiące i trzeba (dla świętego spokoju) przepracować min 30 dni ja poszłam szybciej na zwolnienie i musiałam straszne kontrole w zusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
będą w ciaży przysługuje nawet nieubezpieczonym leczenie ale myślałam, ze tylko to związane z ciążą czyli ginekolog, pobyt w szpitalu na podtrzymaniu,poród. ale żeby można było zęby leczyć? czyli cały zakres usług przysługuje? i jeszcze jedno-a co jesli w przychodni chcą dokumentu poświadczajacego ubezpieczenie i nie chcą słuchać że jesteś w ciąży i masz z tego tytułu ubezpieczenie? znam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
ja w sumie zapisywalam sie do urzedu jakos tydzien dwa tygodnie temu jestem w 10 tyg ciazy i rowniez niewiem co dalej zaswiadczenie od lekarza ? nie obwinia mnei ze bedac w ciazy sie zapisalam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kombinowałam z pracą...W 3 miesiącu ciązy miałam nagły krwotok i trafiłam do szpitala.Praca była na umowę zlecenie,za tydzień miała byc umowa o pracę..Oczywiście,zostałam zwolniona... Ale synek zdrowy i to najważniejsze:) Mały żabul ma 15miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×