Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolkaaaa

URZĄD PRACY A KOBIETA W CIĄŻY ???

Polecane posty

Gość każdy myśli inaczej
wiesz jak teraz z praca, ludzie miesiącami szukają a jak ja mam teraz na cito znaleźć pracę i to w dodatku na umowę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
mi zalezy tylko na ubezpieczeniu boje sie ino ze mnie zjebia jak sie poajwie z zaswidczeniem od lekarza a wlasnie te zaswiadczenie od lekarza daje sie tam gdzie sie idzie podpisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Warszawy jestem więc ja w 5 minut choćby i do tesco się dostanę :) u nasz roboty dużo a zaświadczenie to tam gdzie sie podpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Ja się zapisałam do UP 3 miesiące przed porodem, nawet poszłam na jedna rozmowę kwalifikacyjną ale oczywiscie mnie nie wzięli :) Nie musiałam dawać żadnego zaświadczenia, że jestem w ciąży, ich to nie interesuje, zreszta maja taki napis u nas "Misja Urzedu pracy jest znalezienie pracy" :D Dopiero jak urodziłam wzięłam na recepcji zaświadczenie, że urodziłam i im zaniosłam i przez "macierzyński" (czyli te 4,5 miesiąca) nie dawali mi ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Zresztą miałam tam wrażenie, że każda babeczka w UP, z którą rozmawiałam udawała, że nie widzi ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one są od dawania skierowań do roboty a nie patrzenia czy sie nadajesz :D ja teraz jestem zarejestrowana, żenada, zarabiałam po 2,5-3 tyś brutto a te dają mi oferty za 1200-1500, już mnie męczą tym ganianiem na jakieś giełdy pracy i w sierpniu chyba (dla samego zusu) z moim chłopem weźmiemy ślub (w USC my i dziecko, brak rodziny i znajomych ;)) on pracuje to mnie pod swoje ubezpieczenie weźmie a ja nadal z synem w domku będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Franka własnie zastanawiałam sie jak to jest, może będziesz wiedziała, dostałam teraz ostatni raz zasiłek i generalnie ten UP jest mi teraz niepotrzebny, wręcz mi nawet będzie przeszkadzał bo musze sie dostosowywać do ich terminów i ściemniac jak mi idzie szukanie pracy ;) Mój mąż ma działalność, może mnie i dziecko wziąć pod swoje ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - mi lekarz napisał w którym jestem miesiącu i termin porodu. a póxniej po porodzie tak jak wczesniej pisałam doniosłam tylko odpis aktu urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz męża to jak najbardziej podlegasz pod jego ubezpieczenie, ja dlatego chcę szybki ślub wziąć bo nie chce mi się latać po tych żałosnych ofertach pracy ;) zawsze byłam przeciwniczką ślubu ale dla zusu się poświęcę, bo bez sensu iść do pracy i nianię wynajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek idę do USC, w sierpniu jak najszybciej ślub, hehe nawet obrączki po 35 zł srebrne kupuję bo na złoto szkoda mi kasy i tak nosić nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
czyli nie pozostaje nic jak doniesc zaswiadczenie nie maja pawa wypisac wiec chyba bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifg
Franka dobre :D CHociaż tylko z takiego powodu ślub, mi by się chyba nie chciało ;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
Franka dobre z tymi obrączkami:D a rodzinka sie nie obrazi, zę nie zaproszeni? i wesela nie będzie:(...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniak74
Cześć , ja jestem w 12 tygodniu , i od kwietnia jestem zarejestrowana w urzędzie pracy, byłam wczoraj podpis złożyć, pani pytała się czy szukałam pracy, powiedziałam jej że jestem w ciąży, była bardzo miła, powiedziała żebym przyniosła zaświadczenie od lekarza na kiedy mam termin i w którym tygodniu jestem. To wystarczy do tego żeby mnie nie ciągali , i żebym nie musiała chodzić i zbierać podpisy. Taką uzyskałam odpowiedź. Jedynie co podpisać co 3 m-ce liste trzeba przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ustawy kobieta jest juz ubezpieczona (w ciazy) idziesz do urzedu czy chodzilas do ginekologa prywatnie czy tez panstwowo bierzesz od niego swistek do urzedu ze jestes w ciazy ktory tydzien i zanosisz i masz swistek ze jestes ubezpieczona i masz luz i nie meczyc i wykucac z debilami ze jest ustawa o ktorej oni nawet nie wiedza :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róza222
Witam Bylam zarejestrowana w urzędzie pracy i przegapiłam termin stawienia sie w up po urlopie maciezyńskim ale jestem w ciązy czy mogą mnie w takiej sytuacji wyrejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robi to jakąś różnicę? i tak do pracy nie pójdziesz a w ciaży masz prawo do darmowej opieki medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róza222
To jest róznica poniewarz mam tez 2 córki. Jezeli chodzi o mlodsza to ojciec podepnie ja pod swoje ubezpieczenie ale z ojcem starszej prawie nie mam kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macierzyński
Dnia 17.07.2010 o 12:34, FRANKAZWARSZAWY napisał:

a od kiedy macierzyński trwa rok??? 4,5 miesiąca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co Ty za przeproszeniem pieprzysz za głupoty macierzyński trwa 52 tygodnie od momentu urodzenia dziecka ! 

Wiem bo sama na takim byłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×