Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariolkaaaa

URZĄD PRACY A KOBIETA W CIĄŻY ???

Polecane posty

każdy myśli inaczej Machasz im ustawą..Franka dała linka albo dla świetego spokoju rejestrujesz sie w up.. i masz stempelek w ksiażeczce lub zaswiadczenie o ubezpieczeniu z up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
ok, ale jak to wygląda-dajmy na to wiem że jestem w ciąży,a le jest wczesna więc nie widać. idę do UP i zatajam ten fakt? nie grożą mi żadne sankcję za nie ujawnienie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadziu ;P na przyjemność to trzeba zasłużyć :P będąc w ciąży można korzystać ze wszystkich specjalizacji, ubezpieczenie obejmuje wszystko, jeśli jest się w ciąży MUSZĄ przyjąć (jeśli jest to ciążą niewidoczna może załatw sobie zaświadczenie od gina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,no myślę ze nic Ci nie grozi..Ewentualnie oferta pracy.. Kobietki,woła mnie maluch.Juz lece.Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
mozna powiedziec ze sie nei wiedzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
no popatrzcie, nie wiedziałam że można korzystać ze wszystkich świadczeń...ale chyba krzywo patrzą na taką co nie pracuje, nie jest zarejestrowana a macha przed nosem ustawą-jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
no tak, ale jeśli wcześniej byłam u gina, mam zaświadczenie o ciąży to to można łatwo sprawdzić-datę zgłoszenia się do UP z data wystawienia zaświadczenia od gina i kłamstwo sie wyda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie jest prawo :) i muszą je uszanować, znajdź dokładnie paragrafy dotyczące opieki dla ciężarnych i możesz się z nimi wykłócać a jak im coś nie pasuje to powiedź niech zadzwonią do NFZ i potwierdzą ze takie prawo istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
ja np nie mam karty ciazy jeszcze i chodzilam prywatnie i co z tym faktem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
Franka a moga takiej kobiety nie przyjąć? znam taki przypadek-uparli się, że jest nieubezpieczona i ma zapłacić za usługę albo nie zostanie przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niezgodne z przepisami, jakby co można zapłacić a potem polatać po nfz i MUSZĄ kasę oddać ale sądzę że teraz już wszyscy pracownicy wiedzą o takim przepisie, gorzej jak nie widać brzucha ja często po szpitalach (ostrych dyżurach) się plątałam przez całą ciąże i 2 razy karetkę wzywałam i nigdy ale to nigdy nie zapytali o dowód ubezpieczenia jedynie przy porodzie pani zapytała bo tam musiała m zaznaczyć że jestem ubezpieczona z pracy czy z urzędu jako bezrobotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, dobrze Ci radze nie upieraj sie tak przy tym UP bo to ci tak naparwde gowno da. Jak masz jakiegos znajomego przedsiebiorce to popros go zeby zaplacil za ciebie chociaz jedna skladke w zusie a potem przejdziesz sobie na L-4 a po porodzie bedziesz brala zasilek macierz. A z UP NIC MIEC NIE BEDZIESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
on przyjmuje roznie ale ja chodzilam prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda tylko pisze a nie czyta, przecież pisałam żeby znalazła pracę :) pytam o lekarza bo jeśli chodzisz prywatnie i lekarz nie ma podpisanej umowy z NFZ to nie dostaniesz becikowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
mi zalezy na ubezpieczeniu a nie na zasilku a znajomego zadnego nie mam wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
ja tez nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
czyli co dziewczyny nie powinnam sie tym martwic ? tylko doniesc zaswiadczenie tak jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy myśli inaczej ja tez nie mam a czego nie masz??? ja dziś nie mam siły znosić upału i wrzeszczącego potworka ;) wychodzą mu zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy myśli inaczej
ja tez nie mam nikogo znajomego kto by mnie zatrudnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
stresujace te zalatwianie tego no ale oby bylo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie ma znajomych to trzeba znaleźć zwykłą robotę, podpisać umowę na 3 miesiące i po miesiacu iść na zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santinkowaaa
no tak ale ja jestem juz w 3 miesiacu prawie a neichce komus takiego swinstwa zrobic zapisalam sie do up no i teraz czeka mnie podpis i doniesc zaswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×