Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunet_81

koorwa ale leje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Złoty
januszku ty stary ramolu - spiertalaj ty pedofilu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSMUTNAOLA
Od pół roku kocham jednego chłopaka .Nigdy nie byliśmy razem ,ale z sobą spaliśmy ..podoba mi się od roku ,w marcu straciłam z nim dziewictwo ,ale z nim nie byłam ..zrobiłam to bo coś do niego czułam ,on to wykorzystał i tydzień po tym powiedział że mam spierdalać . Załamałam się psychicznie ,mam za sobą dwie próby samobójcze , wszystko jest szare ,nie chce mi się żyć .. od miesiąca mam chłopaka w którym próbuję się zakochać ,jest fajny ,przystojny i miło spędza mi się z nim czas ,ale ..to nie to samo co czuję do tamtego ,choć z tamtym nie byłam . Tydzień temu odezwał się do mnie tamten chłopak ,nazwijmy go Patryk ,choć wcale nie ma tak na imię . A wiec odezwał się do mnie "Patryk" i ..dziś z nim się przespałam ..było bosko ,czułam że go NAPRAWDE kocham ..choć On ma dziewczynę , ja mam chłopaka .. i okropne poczucie winy . Mój chłopak obecny nie zasługuje na takie traktowanie ..czuje się jak ostatnia szmata że go zdradziłam . czasami zastanawiam się jak to możliwe, aby mając te naście lat, tak mocno i wytrwale kochać... to okropne uczucie... nienawidzę siebie za to, że aż tak mocno... sama siebie ranię, a przecież mogłoby być inaczej... ale ja nie potrafię , nie ma dnia że nie myśle o "PATRYKU" , a każdy jego sms w którym jest np " ; * " robi mi nadzieje , nawet pusty sms ..On się mną zwyczajnie bawi a ja jestem na tyle głupia że nie umiem /nie chce tego przerwac bo boję się że urwie nam się kontakt . . ale serce mnie boli jak opowiada mi gdzie był z swoją dziewczyną , co robili ..nienawidzę siebie za to ze go tak bardzo kocham ..co ja mam zrobić ??? czy powinnam dać szanse obecnemu chłopakowi ? czy czekać na Patryka ,choć nei mam pojęcia dokąd mni eto czekanie doprowadzi . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to se kurde
weź parasol i ić podlac kwiatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik zgrzybiały staruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSMUTNAOLA
dzieki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Przyjdzie do ciebie z pewnościa smutnaOla❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSMUTNAOLA
złoty - ja już sama nie wiem co mam robić ,kocham go i serce mi pęka jak go widzę z tą suką ,niegdyż moją przyjaciółką ; o .. dzisiaj jak z nim byłam to były najlepsze chwile.. potem weszłam do domu i sie poryczałam ,bo zdałam sobie kurwa w końcu sprawe że on nie chce mnie , tylko moje ciało ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłem przed piwami smażone ziemniaczki :o dosc mam jedzenia :o Carrie będziesz miała figurę modelki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też o niej słyszałam
a u mnie leje całą niedzielę. wczoraj był upał a dziś leje i leje. a ja nie mam parasola ani kurtki bo zostały w starym mieszkaniu. a rano musze iść do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×