Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyschnieta

suche oczy- jakie krople?

Polecane posty

Gość Belaaa
witam! Chciałam wam przedstawić metode dość niepowszechną!! : Od 3 lat zmagam się z ZSO przez rok nie robiłam z tym nic, ból był nie do zniesienia i poszlam do okulisty... witaminki, kropelki. Było ok ale częste mruganie pozostało, czasem ból. Wyjechałam za granice trafiłam do okulusty i powiedział ze problem tkwi w mojej suchej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suche oczy mnie najbardziej pomagają krople starazolin hydrobalance, które wyjątkowo dobrze i na długi nawilżają oczy. Mam je przy sobie zawsze, bo klimatyzacja w pracy mnie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farifa
Moja mama miała taki problem, ale oczywiście do lekarza nie chciała iść tylko marudziła. Wzięłam więc sprawy w swoje ręce i kupiłam jej Gold Luteinę, która zadziałała i objawy minęły jak ręką odjął. Polecam wszystkim, którzy problemy z oczami lub np. dużo pracują przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fusadlina
Też mam zespół suchego oka i właśnie również używam sztuczne łzy www.woman-news.pl/uroda-3/1370-sztuczne-lzy-sposob-na-piekne-oczy Jeżeli Twój problem jest aż tak uciążliwy, to po prostu idź do okulisty i poproś o skuteczny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na suche oczy najlepszy jest starazolin hydrobalance. Zawiera kwas hialuronowy, dzięki czemu mocno nawilża oczy i koi podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebieski starazolin na suche oczy jest najlepszy. Bardzo dobrze nawilża i wygodne jest to, że można go używać na soczewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam starazolin. Stosuję go już od dość dawna i jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie pomógł. I cenowo bardzo jest przystępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak często można ten starazolin używać? Bo oczy mi się wysuszają bardzo często i do tego też łatwiej wtedy o podrażnienia. Więc musiałabym często je nawilżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starazolinu używam regularnie, bo działa super nawet jak oczy są bardzo suche i podrażnione. Pomaga mi przetrwać w pracy, ponieważ klimatyzacja i komputer są zabójcze dla moich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PICCHIA
Polecam maść VITA-POS z witamina A niemieckiej firmy URSAPHARM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzetka_wu
Ja tam myślę, że jak mamy problem z suchym okiem, wypadałoby się skonsultować z okulistą, bo to może być coś poważniejszego. Miałam różne doświadczenia i myśle, że to dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetka00
A jakie mialas doswiadczenia niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skusiłam się na ten starazolin i jest lepiej, można go aplikować bez wyjmowania szkła kontaktowego i fajnie nawilża oczy na treningu rowerowym. Zawsze nosze okulary ochronne ale mimo wszystko oko potrafi się przesuszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftus23
Ja już od roku używam hialeye free jedyne krople jakie mi pomagają. Pracuję ponad 8 godz przy komputerze naprawdę jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już był kilka razy wspomniany - Starazolin! Jak raz użyłam po poleceniu przez koleżankę, to już się nie rozstaję, idealnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka5000
Suche oczy moga byc wynikiem wielu dolegliwości. Po co mamy stosować cos, co moze nam szkodzić? W taki sposób pogłębilam swoją wadę, teraz wiem, ze z takimi objawami powinnismy chodzic do okulisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eukenida
u mnie suche oczy to norma bo pracuję dużo przy komputerze, a to szkodzi i to strasznie...w pracy zawsze nam powtarzają byśmy brały jakieś krople do oczu, mi pomagają HialEye Free. Szybko przynoszą ulgę i dobrze nawilżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starazolin, niebieski, bardzo dobra wystarczalność, szczególnie przy tak niskiej cenie. Na zmęczone oczy jak ulał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na dłuższą metę to oko sie przyzwyczai do kropli i co dalej? Warto pójść i przebadać oczy czego jest wynikiem wysuszanie. A zmęczone oczy przy komputerze? Może okulary? Będzie i wiele lepiej. Dobry okulista ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaanitamta32
Ja stosuję hialeye i jakoś nie mam problemu z odstawieniem kiedy nie ma potrzeby. Jak mam podrażnione oczy od soczewek to sobie wkrapiam jak nie mam potrzeby to nie wkrapiam, uważam, że krople są bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Hylo-Parin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze są hialeye, stosuje je, gdy czuje, ze moje oczy są suche lub robią się zaczerwienione i od razu jest lepiej. Stosuje je w roznych przy pracy przed komputerem, a czasami tez przed wyjsciem na spacer, mam bardzo wrazliwe oczy i najmniejszy podmuch wiatru wywoluje u mnie lzy :( i do tej pory mnie nie zawiodly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×