Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyschnieta

suche oczy- jakie krople?

Polecane posty

Gość praire
dziękuję bardzo za polecenie HialEye faktycznie te krople robią robotę. Dawniej stosowałam inne , jednak nie działały tak dobrze jak te! Suche oczy momentalnie dostaja ulgi ktorej potrzebuje pracujac przy komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Starazolin, zawieraja skladniki filmu lzowego takie jakie sa w lzach kazdego czlowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kovnackii
A ja polecam krople ktore sie nazywaja HialEye mi przynosza znaczna ulge a z racji tego ze pracuje przy komputerze cos takiego jak krople jest dla mnie niezbedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko Starazolin. Mam te niebieskie i sa swietne i chyba tylko jako jedyne sa w stanie mi pomoc. czesto mam przesuszone, wrazliwe oczyi wystarcza dwie krople, zeby przestaly mnie piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepiaksab
kupiłem niedawno kolejne opakowanie kropli hialeye free, fajnie dzialaja, uzywam codziennie, bo siedze przed kompem przez cały dzien a jak wiadomo oczy ego nie lubia, plusem tych kropli jest to ze mozna zuzyc opakowanie do konca, jest na to az pol roku no i sa bez konserwantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margaretka
Ja mialam od okulisty systane balance i systane ultra ale zeby tak znowu takie dobre byly to nie powiem mam zespol suchego oka i mialam zdarta rogowke ale juz przeleczona dokucza mi swiad brzegu dolnej powieki do tego ,przetestowalam kilka kropli odczulajacych i niewiadomo co bo nic mi nie pomagaly moze tusz do rzes cos podraznia 2000 calori jest hypoalergiczny czy cos poradzicie odczulajace i nawilzajace mam tak od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margaretka
Jeszcze wam dopisze, ze krople zelowe czy bardziej geste , to nie dla mnie ,bo jest gorzej, tylko wodniste, wit a w masci tez nie moge, zuzylam do nosa, bo moj nos tez nalezy do tych suchych niedroznych nosow, ale opanowany wlasciwie, bo nawilzam i leki stosuje dlugie lata ,piszcie o sprawdzonych dobrych kroplach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powii
od paru miesięcy używam hialeye free, zdradziłem je raz z innymi kroplami ale wrócilem z podulonym ogonem, bo po tamtych piekły mnie jezcze bardziej oczy, te kropelki dziąlają długo, likwidują uczucie piasku pod oczami i tez zaczerwienienia po soczewkach łagodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonituu
Uczucie piasku pod oczami? Ciekawe określenie... jednak zgadzam sie co do samych kroplo hialeye sa bardzo pomocne i wcale nie takie drogie! Warto miec je w swojej domowej apteczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikutelka
ja miałam swego czasu bardzo przesuszone oczy kupowałam różne krople ale najlepiej sprawdziły się krople hialeye dobrze nawilżają, nie zawierają konserwantów i można je stosować nawet przez pół roku żadnych innych nie możńa tak długo stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margaretka
Wlasie te co mi polecila okulistka systane balance i systane ultra tez do pol roku mozna ale szukam czegos lepszego czy te hialeye sa wodniste i jak czesto sie kropi mam uzywac na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margaretka
Zle napisalam sa wazne pol roku, bo inne czesto tylko miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimboloro
Jak wyżej ktoś wspomniał, hialeye są bardzo w porządku :) Sam ich używam od pół roku. Bardzo dobrze nawilżają oczy. Ja mam tę wersję 0,2%, bo potrzebuję tylko do nawilżania przy noszeniu soczewek, a nie leczenia np. ZSO. Także super się sprawdzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatulka
no i co ważne te krople hialeye nie zawierają konserwantów więc można je spokojnie stosować bez przerwy przez conajmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sytuacjach kryzysowych zawsze mam starazolin. Nie lubię eksperymentów na oczach. Jeśli wiem, że coś naprawdę dział, to po co mam to zmieniać. Jeśli oczy są przemęczone i przesuszone, to nawilżanie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiasiakIsiel
Suchość oczu towarzyszyła mi od bardzo dawna. Moim koleżankom z pracy zresztą też. Polecały mi preparaty, które im pomogły ale w moim przypadku nie zdały one egzaminu. Odpowiednie krople dobrali mi dopiero w Centre de la Vision w Krakowie. Wydaje mi się, że warto zasięgnąć opinii specjalisty, który wybierze rozwiązanie dedykowane pod konkretny przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z lipcową koleżanką. Sama pierwszy raz w życiu musiałam skorzystać z pomocy kropli. Moje oczy były mocno podrażnione i naprawdę potrzebowały dobrego wsparcia. Nie mogłam pracować na komputerze, bo dosłownie mnie raziło. Na całe szczęście oczy wróciły do normy i są już nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Oviso z doz.pl kojarzycie? Chyba 12 zł za 10 ml. Bardzo wydajne i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: pij duzo wody !!!! To pomaga! Z kropli najlepsze sa jakiekolwiek "sztuczne lzy". Ograniczaj krople ktore "czynia cuda", czyli takie po ktorych zaczerwienione i zmeczone oko po minucie wyglada jak nowe, bo te najbardziej uzalezniaja i wysuszaja oczy na dluzsza mete. 
Jest taki zel nawilzajacy ktory naklada sie na noc, ale nie pamietam nazwy, mam tubke w domu. Jest swietny! Jak sprawdze co to to napisze.

Warto również kupić sobie okulary do komputera z antyrefleksem https://trendyopticians.pl  - nie są tanie ale w sklepie Trendy Opticians obecnie są na nie spore zniżki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaa02444

Niestety suche oczy to czasem spory problem, który wiele utrudnia w ciągu dnia. Myślę, że udanie się do najlepszej kliniki optycznej pomoże rozwiązań ten problem. Ja przykładowo polecam Ci klinikę Vidium Medica w Krakowie. Na pewno będą w stanie w odpowiedni sposób Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×