Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani boczek

jaki kier. studiów jest najbardziej perspektywiczny

Polecane posty

Gość pani boczek

i czy jest oblegany i czy jest trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na______pewno
jakiś politechniczny albo rehabilitacyjno-opiekuńczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na______pewno
inżynierów brak na gwałt, a co do drugiego - Polska i świat sie starzeją, mądre państwa takie własnie kierunki otwierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpania
taki, po którym można z łatwością znaleźć pracę:classic_cool: nie musisz dziękować:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkiego rodzaju techniczne studia ...a czy jest trudno ?....no wiesz musisz się liczyć z tym że matematyka tam to podstawa więc jeśli z matematyką nie za bardzo u Ciebie możesz nie dać rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matematyka to pryszcz
w porównaniu do fizyki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielęgniarstwo, fizjoterapia, farmacja, lekarze, rehabilitacja, możliwe że nawet psychologia (jak nadajdzie moda z zachodu) - Dla laski Techniczne? Może i tak, ale niektóre jak np. informatyka są aż za bardzo oblegane w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
informatyka za bardzo oblegana? Ty wiesz dziewczyno ile jest pracy dla programistów np.? mogą przebierać i wybierać w ofertach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, tylko ile tzrab sie wczesniej nachodzic na kursy i doszkalac :P na studiach niewiele ucza :P generalnie np u mnie z praca jest ciezko nawet po polibudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ile jest pracy dla takich osób - dużo, a wiesz ile jest osób na tych kierunkach - bardzo dużo. Mam staż w urzedzie pracy i informatycy po 4 letnich inż studiach są zajerestrowani jako bezrobotni, szukaja stażu w zawodzie. Zależy też w jakich miestach ja mówie o moim ok 25tys mieszkanców i dla takich osób naprawde nie ma pracy. Ci z doświadczeniem i znajomościami może i przebieraja w ofertach pracy ale Ci nowi załapują się na staż... Ale na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
na szczęscie nie wszyscy mieskzają w takim małych miasteczkach i nie wszyscy musza robiś staż na kasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
to było do trampkarki i jej 25 tysięcznego miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam, że to małe miasteczko. Wielu z nich zakłada coś swojego i wtedy dop coś mogą osiągnąć... Pomimo że mówi sie zeby studiowac na kierunkach tech, to jednak jak widac nie na wszystkich. Chociaż moim zdaniem jak ktoś szuka to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale u mnie z praca tez nienajlepiej, jakos to miasto sie nie rozwija za bardzo a juz zdobyc prace za jakies godziwe pieniadze to cud :o albo dostaje sie 3miesieczny bezp-latny staz a potem do widzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
Ellinka a skąd Ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
a nie możesz zarzucić nazwą? nie chce mi się sprawdzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
a myślicie, że mnie to interesuje i znam liczbę mieszkańców każdego z większych miast? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat o tym ost bylo glosno :P bo do niedawna bylo drugie :P ale niestety teraz krakow jest na 2 miescu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyuczek1779
Nie zorumiałaś. Nie inetersuje mnie które jest trzecie, ósme czy pierwsze, tylko skąd ona jest. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie nie z miasteczka tak jak ja i u niej też za wesoło nie jest. A Ty ile masz mieszkancow w swoim? Że u Ciebie jest tak ok? W Warszawie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×