Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta po 30-tce

Czy komuś po 30-tce udało się ułożyć życie na nowo?

Polecane posty

Gość powodzenia ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska wiocha
boże, jęczycie jak stare kwoki, normalnie życie za nimi, bo skończyły AŻ 30 lat :O Za granicę jedźcie chłopa szukać, tam ludzie nie chajtają się z nudów tuż po 20tce, a dają sobie więcej czasu ergo: 30 latnia panna czy kawaler to nie są odrzuty, których nikt nie chciał (mówię o postrzeganiu takich osób) jak u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam takie same wątpliwości jak autorka. w wieku 33 lat zakończyłam związek. Rok później znalazłam cudownego faceta. Nie było to wcale proste- dość wysoko zawiesiłam poprzeczkę-osobowość, styl życia, wygląd. Najpierw było mnóstwo rozczarowań i rozpacz,że już zawsze będe sama... potem doszłam do wniosku,że albo znajdę ten mój ideał albo będę sama i tyle ! No i znalazłam go - w internecie! W tym wieku jest już trudniej- wszyscy mamy przeszłość i jakieś tam zobowiązania - mój ukochany ma dziecko i niestety nie ulatwia nam to bycia ze sobą , o czym pisałam jakiś czas temu w innym topiku, jednak nadal zakochani jesteśmy jak nastolatki :) On dobiega już 40 a twierdzi ,że jestem jego pierwszą prawdziwą miłością... A zatem- MOŻNA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata i żadnej przeszłoś
ci i zobowiązań. Nie pchałam się w pieluchy, nie cisnęła mnie macica na mózg. Żyję od 7 lat w konkubinacie. Jak odejdę od obecnego faceta (na co sie zanosi) to będę wolna, młoda i do wzięcia. A jak nikogo wartościowego nie spotkam, to trudno. Dam sobie radę sama, mam przyjaciół, mam fajną rodzinę. Mam co robic i dla kogo żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to wszystko pikuś,ja jestem sama ma 2 dzieci i super rodzinę ale facet w domu to facet! chciałabym na kogoś nakrzyczeć o porozrzucane skarpetki a tu nic,idylla,wszyscy po sobie sprzątają,i nie mówcie mi że życie bez faceta na co dzień to skarb!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata i żadnej przeszłoś
Czasem skarb, czasem nie skarb. A czy życie z facetem to taki skarb ? :P Ja tam tragedii z tego nie robię. Zresztą, ja jestem akurat w długim związku, co prawda bez przyszłości ale zamierzam go niebawem zakończyć. Tym bardziej, że mam na oku pewnego przystojnego Belga ;) Ze wzajemnością, zresztą. Ale jak się nie uda i będą sama, to się nie pochlastam przecież. A już na pewno nie uznam, że w tak młodym wieku juz wszystko za mną i nie mam szans ułożyć sobie życia. Nigdy nie byłam desperatką. Ale fakt - mam o tyle łatwiej, że mnie nie ciśnie na "fasolkę" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetan
Sama...która zaczęła życie po 30-tce z dwójką dzieci:),powinnam cieszyć się z tego co mam,a mimo to czasami ta samotność z wyboru boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, chce Wam dodac otuchy. Zaznaczam ze w Niemczech mieszkam. Mam znajoma, ktora my 45 lat, maz ja zostawil 3 lata temu. Babka wziela sie za siebie, schudla chyba z 15kg i zrobila prawo jazdy na motocykl :) Kupila sobie tez motocykl, zapisala sie do klubu motocyklowego i teraz ma chlopaka na powaznie, ktory jest 15 lat mlodszy :-D Poznala go przez te motocykle. Naprawde warto sie ruszyc z domu i wytkac nosa poza 4 sciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
o matko!!! w niemczech DOPIERO po 30 zaczyna sie wchodzic w powazne zwiazki,bo dopiero wtedy ludzie wiedza czego i kogo chca od zycia.kiedy polska w koncu wyjdzie z tego zascianka?:Onie robcie z siebie babc emerytek,czy wy napradwe nie widzicie roznicy miedzy 30 a 70 rokiem zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×