Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

witam wszystkich w imaginowanej pracy

Polecane posty

nie nie nie zdzirson, jeden mi tu wmawiał wczoraj, że na bank jestem bezrobotna a moja praca jest wymyślona (wiesz, żeby się chwalić na forume że MAM PRACĘ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirówka spod Świecka
U mnie tak sobie, ruch duży, klientów pełno (ten upał na nich tak wpływa) ale postoisz 15 minut w takim skwarze i masz dość no ale cóż robic, dwójke dzieci i chłopa trza wykarmić, nie? dziś już 1200 zł zarobiłam a gdzie tam do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dołączę. :) Jak na wyimaginowaną pracę, to jest pięknie. Siedzę w klimatyzowanym biurze i narzekam na gorąco za oknem, wyzywam podwładnych i czuję się spełniona. :D Ogółem to siedzę w domu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa taką energią :) Ja od razu pomyślałam o prundzie, że podłaczasz "samą energię" i działa :D Co ty gadasz, mamy takie czary mary na forume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoJaJoJa
Nie jęcz Zdziro. Powinnaś się cieszyć że nad morze jedziesz a nie będziesz kisić się w upałe jak dziś przed kompem. No chyba, że to lubisz bardziej niż wyjazdy tam. Wtedy jesteś psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o prądzie. :D A przed chwilą tam przeczytałam, że jak się złączy palce i będzie powoli oddalać to się zobaczy białe nitki. I oczywiście tak zrobiłąm. :P Już widziałam białe nitki, kiedy okazło się, że to napis na kolumnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghdlkghdkfljhgl
rewq juz z wami nie gada? tylko podczytuje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żem niedouczona jest. :D A już myślałam, że to jakaś parapsychicznopatologiczna zdolność a to tylko kolumna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka pogoda na jutro..
No dobra to o pracy wyimaginowanej już mnie więcej coś wiemy. A jak wygląda Wasz wyimaginowany urlop Nolajfy??:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mówię o tym, że jak się złączy palce i powoli będzie od siebie oddalać to się powinno zobaczyć białe nitki. Oczywiście, jako głupia kobieta tak zrobiłam. Myślałam, że widzę białe nitki, a to mi się napis na kolumnie przed oczami rozmazywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolumnie do komputera, na której widnieje napis Creative - on mi się przed oczami rozmazał a ja myślałam że to nitki energii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka pogoda na jutro..
Ja Ci napisze o co chodzi Fioletowy. Te "białe nitki"to po prostu nicień. Rodzaj pasożyta jaki może przemieszczać się w organizmie w różnych miejscach m in w gałce ocznej co widać na zewnątrz ale i czasem ktoś mający to coś widzi właśnie tak. Pasożyt może być w mózgu. Jeśli nawet tam go nie ma to i tak oddziaływuje toksycznie na organizm co w konsekwencji bez leczenia może wywołać takie pieprzenie głupot o białych nitkach. Fioletowy teraz już wiesz z kim piszesz na forum. Napewno w tyłkach grzebali albo gdzie i potem do buzi to i wiesz skąd to mają :classic_cool:ha ha ha:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka pogoda na jutro - upał źle działa na ciebie? Mi chodzi o jakieś niby zjawiska paranienormalnopsychicznopatologiczne, a ty z nicieniami wyskakujesz? Nicieniami jest zakażone pewnie z 15% ludzi w Polsce, a oni mówili o tych zjawiskach. Mimo to, wychodzi na to, że nie mam nicieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka pogoda na jutro..
Gdy patrzę w lustro widzę House'a:classic_cool: w rzeczywistości jestem bardziej przystojny i nie kuleje. To tylko tak na potrzeby scenariusza:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna- twoja imaginejszyn jest podobna do mojej. :D To może ja występię w roli tego Włocha? Będę przystojna i zachwycona twą nieskazitelną urodą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×