Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem kobietą 30

Szukam nowych znajomości /KRAKÓW

Polecane posty

Gość prawie krakuska 28
hej krakuski ,co powiecie na wyskoczenie na drinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Byłoby fajnie spotkać się w realu, a może napiszesz coś więcej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i temat Krakowianek znów umiera... widocznie to jedna z tych nacji, która w realu ma wielu znajomych:) Wczoraj biegałam po mieście, załatwiałam parę spraw, później gotowanie, sprzatanie i o necie zapomniałam. Fajny dodatek wychodzi w środy do Wyborczej: Spacerownik po Krakowie. W ostatnim jest o Kopcu Kościuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Ania, bo tylko My się na tym forum udzielamy. Dzięki za info, trzeba coś z tym spacerownikiem zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Spacerownika- następna część ukaże się w środę. Plotka niesie, że będzie to wycieczka pt. Zbrodnia i Kara, ale raczej nie chodzi tu o Dostojewskiego, a o miejsca tortur, więzienia itp. Pojutrze się dowiemy:) A w niedzielę załapałam się na wycieczkę na Kopiec Kościuszki. Było fantastycznie:) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Hej dziewczynki,jak tam z wieczorka zrobiłam dziś na kolację sushi ze zdechłej neonki ,w sumie z trzech bo padły biedactwa od brudu ,ale ostatnio nic mi się nie chcę ,więc i akwarium zarosło brudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Ktoś się podszywa pod mój Nick....post wyżej nie ja pisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Ania, dzień jak co dzień:) Mam nadzieję, że nie dopadnie nas jesienne przygnębienie:) Mówiłam, że wątek krakowski wcześniej czy póżniej padnie. Ludzie raz tylko napiszą i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia:) zawsze cos fajnego sie dzieje. ja mimo siedzenia w domu to uważam, ze każdy dzień jest inny. nawet co innego myslę, co innego gotuję, inaczej sobie dzień planuję. a jutro biegnę po Wyborczą po nowy Spacerownik:) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! U mnie podobnie mąż i corka śpią.A ja posprzątałam mieszkanko,łazienką zajmie sie M jak wstanie.Napisze pozniej bo mi coś klawiatura wysiada niektore znaki nie działają albo sie przestawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goaia!
Andzia, wystarczy że zrobisz restart kompa:) A ja dzisiaj pobiegałam trochę po Rynku i wróciłam padnięta. Tyle luuudzi. Ania, próbowałam połaczyć tamten wątek z Naszym, ale guzik z tego wyszło. Rany, w sobotę wieczorem siedzieć w domu to grzech, ale czasem tak się zycie układa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Nawet swoj nick źle napisałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm-niebieska
Polećcie jakąś fajną imprezę w Krakowie. Jestem z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm-niebieska
chodzi mi o dyskotekę, bez techno i dziecinady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm-niebieska
to szkoda, ale może ktoś poleci, czasami przecież pasuje gdzieś wyjść i potańczyć. Poczekam, może ktoś się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o klub do potańczenia polecam "Stajnia" http://www.pubstajnia.pl/. Co tam słychać?Pogoda nieciekawa.Polecacie jakiś film do oglądnięcia albo jakąś ciekawą książkę.Jeśli chodzi o film polecam "Wyspę tajemnic" a książkę"Więzień urodzenia" No a ja będę musiała rozejrzeć się za jakąś pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra28
cześć Krakuski. Mieszkam tu pół roku i nie poznałam tu jeszcze nikogo. to chyba graniczy z cudem w tym mieście :) zaczęłam studia podyplomowe, może tam towarzystwo się trochę rozkręci...zobaczymy. jakoś dziwnie poznawać koleżanki przez internet i umawiać się na kawę z kimś, kogo się wogóle wcześniej nie widziało i nie zna. chociaż z drugiej strony może wyjść z tego fajna znajomość...co o tym myślicie? jak coś, to piszcie mail: lollipop@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Hej, hej krakuski odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pozna
Cześć Może Jakaś miła Pani ma ochotke na kawke, ja bywam w krakowie na weekendach Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltoro
ja jestem z Krakowa ale nie widzę odzewu na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu28
Hej, Ja też jestem z Krakowa! Gosia, Sandra, jeśli lubicie, dobre kino, teatr, jeśli miałybyście ochotę pogadać, poklikać, pójść na kawe, pozwiedzać, wyskoczyć gdzieś wieczorem, zrobić cokolwiek, to piszmy tu do siebie, poznajmy się, może fajna przyjaźń z tego wyjdzie, mam nadzieję, że ten wątek nie umrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu28
Andziuzawsze w jakim wieku masz dziecko? ja mam 4- miesięcznego chłopczyka:), pozdrawiam wszystkich i czekam na odzew!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Witaj Lu28:) Fajnie, że się odezwałaś. Ten wątek umierał już kilka razy. Ludzie napiszą parę razy i koniec..... Napisz coś więcej o sobie. Jesteś na urlopie macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu28
Jesteś na urlopie macierzyńskim? Tak, jestem! Siedzę w domu z bachorami i normalnie za przeproszeniem szlag mnie trafia, z nudów już kompletnie nie wiem co mam robić. Odkryłam ostatnio fajne strony, chociaż tyle i oglądam sobie filmiki, zabawiając się przy tym moją myszką, też tak lubicie? Co sądzicie o spotkaniu we trójkę i porozrabianiu co nie co ?? Może być nawet u mnie w domu , dzieci zamknę w drugim pokoju.Odezwijcie się szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×