Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem kobietą 30

Szukam nowych znajomości /KRAKÓW

Polecane posty

Gość lu28
Podszywanie sie pod innych to kiepski zart, czlowieku piszacy falszywe posty w taki sposob dajesz wyraz wlasnej frustracji? Gosiu napisze wiecej wieczorem! A post powyzszy nie ja napisalam :( W sieci pelno jest niestety anonimowych pajacow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Fora internetowe to raj dla popaprańców emocjonalnych, parę postów wcześniej też się pode mnie jakiś podszył. Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Ale z drugiej strony lubię tych podszywaczy ,przynajmniej w taki sposób ktoś zwraca na mnie uwagę ..bo w prawdziwym świecie jestem nikim ,tak mi powiada tata kiedy zasadza mi bata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu28
Hej wszystkim, Gosia odpowiadajac na twoje pytanie to tak, jestem jeszcze na macierzynskim, ale wrocic do pracy planuje nieco pozniej bo do zlobka dziecka nie chce dawac, niani takiego maluszka tez nie zostawie, wiec poczekam az troszke podrosnie. Jesli chodzi o mnie to w Krakowie jestem od niedawna, studiowalam we Wroclawiu a do Krakowa przyjechalam bo tu znalazlam prace! Tu tez poznalam swojego meza, teraz mamy dziecko. A co u Ciebie Gosiu? I czy oprocz nas i podszywacza ktos tu jeszcze zaglada? Odezwijcie sie! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu28
Hej wszystkim, Gosia odpowiadajac na twoje pytanie to tak, jestem jeszcze na macierzynskim, ale wrocic do pracy planuje nieco pozniej bo do zlobka dziecka nie chce dawac, niani takiego maluszka tez nie zostawie, wiec poczekam az troszke podrosnie. Jesli chodzi o mnie to w Krakowie jestem od niedawna, studiowalam we Wroclawiu a do Krakowa przyjechalam bo tu znalazlam prace! Tu tez poznalam swojego meza, teraz mamy dziecko. A co u Ciebie Gosiu? I czy oprocz nas i podszywacza ktos tu jeszcze zaglada? Odezwijcie sie! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia!
Obawiam się, że oprócz nas nikt tutaj nie zagląda:) Ludzie jednak obawiają się "takich" znajomości. Musisz mieć fajnego pracodawcę, skoro możesz przedłużyć bez konsekwencji urlop macierzyński:) Ja chodziłam do źłobka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kolezanka zajaca, chetnie pogadam z mloda mam sama jestem na tym etapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×